Přejít na obsah

Americkej


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Velice negativní, projevil jsem zájem o hodinky, než jsem stihl odepsat po pár dnech, kdy jsem nebyl na internetu, zjistil jsem, že to nejde, že si mě zablokoval. Korunu tomu nasadil, když mi dal bezdůvodně negativní hodnocení (jediné negativní hodnocení mého profilu), že prý jsem se v komunikaci odmlčel. Takové jednání mě velice mrzí, někoho si zablokovat a pak si stěžovat, že neodepisuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mě nemrzí vůbec nic. Způsobem, jakým jsi vedl komunikaci, sis své hodnocení plně vysloužil. Na mém ignore listu nadále zůstáváš. 

 

edit: Zatímco já posuzoval průběh obchodu, ty vlastně hodnotíš, že si někdo dovolil dát Ti negativní hodnocení. 

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

S potěšením hlásím perfektní obchod, stav hodinek lepší než na fotkách. Také velmi děkuji za nadstandardní přístup k nováčkovi, ať už je to založení hodnotícího vlákna, nebo perfektní komunikaci, kdy pošta něco slíbila a nesplnila a Americkej okamžitě psal a řešil. Jsem nadšen rychlostí, perfektním zabalením i vstřícností. Moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Jirka je fajn chlap, jak jsme se domluvili, tak to po dvou tejdnech pořád všechno platilo a klaplo a i krátký pokec jsme stihli..určitě by to bylo i na dýl, kdyby nebyl spěch. Snad někdy u piva. Obchod tedy perfektni, korektní, komunikace okamžitá, moc díky a rád doporučuji všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...