Přejít na obsah

Taky bych potřeboval poradit.....


mechano

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO
Kdyby snad někdo ze ctěného fóra věděl o někom kdo by si chtěl pořídit vybavení na výrobu hodin. Je to spousta strojů , přístrojů , atd. Rozhodl jsem se to zrušit.

Budu vděčný za každý tip.

doufám,že to je jenom momentální splín ;) a jestli se tam nudíš tak mě vezmi do učení ..... můžeme chlastat spolu ;)

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Jestli se nudím , pak asi jako hadr na klacku na Větrné hůrce. Ale do učení bych tě vzal , pokud bys to myslel vážně.

To zní jako výzva ;) ..... jen co domaluji kuchyň,předsíň a hajzlík tak se k Tobě vydám na výlet ..... tak zatím nic neprodávej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby snad někdo ze ctěného fóra věděl o někom kdo by si chtěl pořídit vybavení na výrobu hodin. Je to spousta strojů , přístrojů , atd. Rozhodl jsem se to zrušit.

Budu vděčný za každý tip.

 

Výrobou hodin se nebudu zabývat, na to nemám. Hledám však některé díly na hodinářské soustruhy z období po roce 1950 výroby NDR. Pokud je něco takového v nabídce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby snad někdo ze ctěného fóra věděl o někom kdo by si chtěl pořídit vybavení na výrobu hodin. Je to spousta strojů , přístrojů , atd. Rozhodl jsem se to zrušit.

Budu vděčný za každý tip.

Zitra ti zavola znamy na ty pristroje......milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby snad někdo ze ctěného fóra věděl o někom kdo by si chtěl pořídit vybavení na výrobu hodin. Je to spousta strojů , přístrojů , atd. Rozhodl jsem se to zrušit.

Budu vděčný za každý tip.

 

Pokud by byl k dispozici i nějaký VIBROGRAF ať už klasický zapisovací na papír.pásku,nebo

softwarový k počítači tak bych měl o něj vážný zájem .

s pozdravem Petr J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...