Přejít na obsah

Tipy na FIREMNI vanocni darky...


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já měl za posledních cca 15 let kupování různejch dárků největší úspěch s pivní kosmetikou. Bylo to v dřevěnejch kazetách a líbilo se to i chlapům i ženským dokonce i v zahraničí. A pak ještě když jsem kupoval nože Leathermany.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som porozdaval pocas roka tie plastove skladacie noziky format kreditkarty co tu uz niekto spominal. Ludia to vacsinou nepoznaju a tesili sa z toho jak deti. Ale to je lowcost na bezny den. A par rokov dozadu som rozdaval vino z tej sarze co mala na stole britska kralovna ked u nas bola na navsteve, to bolo tiez prijimane s nadsenim. Proste vino s pribehom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad ty různé nápoje - u nás firma rozdávala zaměstanancům hogo-fogo sáčky jakéhosi čaje-nečaje Yerba Maté od nějaké Fairtrade firmy - cca půlka skončila v erární kuchyňce, nikdo to nepil.

Jistota dnes je snad fakt jen ten chlast...

 

Spotřební a kancelářský krámy si každej koupí sám.

 

Koukni na kosmetiku Nuxe - kvalitní, dobře vypadající produkt, ženský si to chválej a dobře se prodává.

 

Dál bych zkusil se podívat na nějakou výjimečnou zrnkovou kávu např. Blue Mountain. Sestavit z toho nějaký balíček a přidat třeba dvojici designových šálků na přesso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad ty různé nápoje - u nás firma rozdávala zaměstanancům hogo-fogo sáčky jakéhosi čaje-nečaje Yerba Maté od nějaké Fairtrade firmy - cca půlka skončila v erární kuchyňce, nikdo to nepil.

Jistota dnes je snad fakt jen ten chlast...

to je fakt, když ti ten chlast nejede, tak to přepošleš dál  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som porozdaval pocas roka tie plastove skladacie noziky format kreditkarty co tu uz niekto spominal. Ludia to vacsinou nepoznaju a tesili sa z toho jak deti. Ale to je lowcost na bezny den. A par rokov dozadu som rozdaval vino z tej sarze co mala na stole britska kralovna ked u nas bola na navsteve, to bolo tiez prijimane s nadsenim. Proste vino s pribehom.

Vino s pribehem je zajimava myslenka... s ohledem na rocniky mych zakazniku bych ale asi musel volit něco z historie ...ze bych si nechal udelat nove etikety? :)

 

post-751-0-29786600-1442894959_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijdou Super hezké nástěnné hodiny když je nedojebeš logem vaší firmy.

K tomu láhev vína a jsou všichni uspokojení.

Za málo peněz hodně muziky a nikdo nic nevykazuje.

 

Jo a co si budeme povídat, nejlepší dárek a to hlavně pro ženskou je diamantový šperk !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno s logem je v podstatě naprd. Dostal jsem Parker pero, blok Moleskine, kudlu Wenger, zmiňovanou kudlo-krediku Wenger, x deštníků a obyč.propisek atd. s logem ale co s tím? Lepší bez loga. Příklad - dostal jsem vtipnou kudlu na houby - zahlý krátký zavírák na jednom konci a na druhém štěteček na čištění, ale zase logo výrobce. Předaroval jsem to otci, ten si toho všiml a byl jsem na vola...

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to náhodou něco jako Pražský sklepmistr? :-)

 

Vino s pribehem je zajimava myslenka... s ohledem na rocniky mych zakazniku bych ale asi musel volit něco z historie ...ze bych si nechal udelat nove etikety? :)

attachicon.gifbily-ostravsky-kahan-p54551z166442u.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, z "Pražského Sklepmistra" je "Původní Sklepmistr", ale kultovní foto sklepmistra zůstalo... váhám vždy to ze srandy koupit. Ale jako dárek (Sklepmistra ani Kahan) bych nedoporučoval. BTW, není náhodou na trhu místo Kahanu Svícen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamní předmět bez loga není reklama ve smyslu zákona o dani z příjmu, ale nedaňová položka stejně jako náklady na pohoštění apod.

Aby to "šlo do nákladů" musí být max. cena Kč 200 / kus bez DPH, a myslím, že se musí i vést evidence obdarovaných, u alkoholu se musí

jednat o tiché víno, a také s logem. Aspoň dřív to tak bývalo, ale myslím že se nic podstatného nezměnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommas4 - gri - pen, že by to byla slovní hříčka a pero psalo šedou?

 

Ad loga - mě to nikdy nenaštvalo. Sám bych zavírák wenger, parkera, moleskin atd...uvítal rozhodně by mě nes. že to nemůžu "darovat" dál. I kdyby, asi bych to dal jen tak ...

 

My jsme dávali taky klasicky víno a přání z Unicefu. Dárky co se dají sníst nebo vypít skoro nikdy nezklamou. Ještě celkem úspěch slavily skleničky na whiskey, byly za 120,- ks (nebo obě, už nevím přesně?) a vypadaly naprosto skvěle, logo bylo vygravírovaný na dně, ještě je mám taky doma.

 

EDIT: co osobně nesnáším jsou USB gadgety - větráčky, ohříváčky na hrnek atd. ještě zvlášť, když je to naprosto mizerné kvality

 

whiskovky.jpg

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...