Přejít na obsah

Tipy na FIREMNI vanocni darky...


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak již bylo řečeno: Dárky k sežrání nezklamou..

My měli už několikrát dárkové balíčky z místní soukromé masovýroby.

Balík naskládaný dle výběru a možností výrobce, cca 1kg uzenin- klobásy, uzené maso, atd, od každého něco.

Esteticky na hraně, ale..

Zatavené do pevné folie, a reklamní štítek.

Zaručený úspěch i u dietářů a dietářek!

Ale rozvézt u nás každý půl metráku masa je docela fůra

 

Před několika lety jsme měli taky geniální nápad.. nechali  jsme si zabít husy.. moc husy..a vozili to tak jak byly oblečené v peří...

Kdo nezažil ty situace, neuvěří. Ale úspěch 1000 %  naprosto jistý a zaručený.

 

Nicméně jsme se shodli, že tohle teda už nikdy více..

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V době rozhodování zda naše vojenstvo bude užívat americké F 16 nebo švédské Gripen,

šly do oběhu na podporu švédských Gripenů propisky amerického výrobce . . .  :)

To je celé, ale teď si ještě všímám že ten uvřeštěný zelený Alza mimozemštan se dostal až na Bonpari :D

 

Tak to by rozlouskl snad jen Herkules Pierot.

 

My jedeme ve firmě stejný model jako Frantikuv chlebodárce...tj. PF vyráběná v dětském domově, který celoročně podporujeme a kvalitní víno z Morave, přičemž toho vinaře tak nějak nepřímo celý rok taky podporujeme...

Upraveno uživatelem Ondoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je nejlepší dárek to, co si člověk normálně příliš nekupuje. 

 

Za mě jsou to pralinky z místní pralinkárny, Foie Gras,  Jamón Serrano a Diplomático :-) Víno nesnáším, protože se nikdy nikomu nepodařilo trefit se mi do vkusu a proto ho taky nerad dávám jako prezent. To si musím bejt sakra jistej, že to ten člověk pije. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak letos uvažujeme o svíčkách. Viděl jsem sortiment fy. UNIPAR v Krumlově a je to opravdu moc pěkný. Jako dárek mi to přišlo super.

 

Obzvlášť ta kolekce Nordlys. Na ten průhlednej obal se najebe logo aby se úřední šiml nažral a udělá to super parádu :-)

 

http://www.unipar.cz/nordlys/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před několika lety jsme měli taky geniální nápad.. nechali  jsme si zabít husy.. moc husy..a vozili to tak jak byly oblečené v peří...

Kdo nezažil ty situace, neuvěří. Ale úspěch 1000 %  naprosto jistý a zaručený.

Děkuju pěkně, škubat husu - byly mezi obdarovanýma i ženský? Kdo to neumí, ten se s tím musel STRAŠNĚ nadrbat...já jednou dral slepici a stačilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju pěkně, škubat husu - byly mezi obdarovanýma i ženský? Kdo to neumí, ten se s tím musel STRAŠNĚ nadrbat...já jednou dral slepici a stačilo

Co se dělo na firmách by vydalo na knížku. Už samo zjevení se mezi dveřmi s husou , no jak říkám, nezapomenutelné, a o to vlastně šlo, že.Ta práce.. ono si na to v té vteřině hrůzy nikdo nevzpomněl, ale kdo ví o co jde, tak jak píšeš.

Trochu ott: já třeba pernatou zvěř radši stahuju, jinak bych nad tím umřel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se dělo na firmách by vydalo na knížku. Už samo zjevení se mezi dveřmi s husou , no jak říkám, nezapomenutelné, a o to vlastně šlo, že.Ta práce.. ono si na to v té vteřině hrůzy nikdo nevzpomněl, ale kdo ví o co jde, tak jak píšeš.

Trochu ott: já třeba pernatou zvěř radši stahuju, jinak bych nad tím umřel

trochu to rozveď dál:D at se i ostatní pobaví.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...