Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsíci...

já se rozhodoval mezi W3 a Fallout 4, na ten se ale taky časem dostanu

W3 je pecka. Když jsme to dohrál, tak jsem to ještě tak týden  nemohl vydýchat a když se k tomu přidá datadisk Heart of Stone, tak je je dalších  20+ hodin nejlepší PC/PS4/Xbox zábavy, co jsem kdy zažil. Miluji RPGcka a nikdy jsem nehrál něco takového, pokud pominu nostalgii v podobě Might and Magic VI a VII. 

 

Fallout 4 je fajn, ale je to jako u jakékoliv jiné hry od Bethesdy. Hráč se v obsahu "ztratí".  Ve Witcherovi do sebe zapadá kompletně všechno, včetně side questů. u fallout je to jen u části z nich a pak trpí tím, že některé questy se hrozně genericky opakují. Jdi a vyčisti lokaci od ghúlů/mutnatů etc.

Na druhou stranu i po dohrání za dvě frakce tam prolézám všechno a hledám různé zajímavé úkoly/easter eggy etc a do toho buduji jednotlivá osídlení,což je docela zábava. V něčem to připomínÁ kombinaci The Sims a RPG.   

 

To, že jsem hrál Fallout po W3, teď vidím jako chybu, protože po Witcherovi je to trochu zklamání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hrál W1 a bavil mě, ale neměl jsem dost času a asi i úsilí to dohrát, akorát mám obavu, abych se neztrácel v ději když sem nečetl knihy ani nehrál W2, ale problém by v tom být asi neměl, chci si hru užít a nemít problém hned od začátku, že nebudu stačit na potvory, aby tomu člověk nemusle dát 50 hodin hraní, než bude schopen konkurovat příšerám, každopádně díky za postřehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hrál W1 a bavil mě, ale neměl jsem dost času a asi i úsilí to dohrát, akorát mám obavu, abych se neztrácel v ději když sem nečetl knihy ani nehrál W2, ale problém by v tom být asi neměl, chci si hru užít a nemít problém hned od začátku, že nebudu stačit na potvory, aby tomu člověk nemusle dát 50 hodin hraní, než bude schopen konkurovat příšerám, každopádně díky za postřehy

Naopak některá rozhodnutí budeš mít snazší, jestliže jsi nehrál ani hru či nečetl Sapkowského. Počítej ale tak časem kolem 100-120 hodinami čistého času. Je to fakt na několik měsíců, když k tomu pracuješ nebo na obrovský spánkový deficit...

Jestli ta hra něco připomíná, tak skvěle napsanou interaktivní knížku... Už se nemůžu dočkat dalšího datadisku Blood and Wine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral jsem a radim nasledovne:

1. Fallout - i kdyz uz jsem dohral storyline, furt me to bavi. Uvital bych totalni restart se zachovanim zkusenosti.. bohuzel asi nende :(

2. W3 - po dohrani storyline me to uz pak nebavilo, navic zbytecne zdlouhave prejezdy

3. MGS - Nebavilo me uz v prubehu - na nejaky lokaci jsem zachranil rukojmi, vsechno tam zdevastoval.. a za dve mise jsem tam musel znovu - vsechno stejny, vcetne umisteni rukojmiho. NUDA!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...