Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

proč ne? Já mám 160cm televizi ve svojí trucovně, myš na stole napravo, nohy na stole u televize, rozvalenej v křesle a místo klávesnice levou půlku ovladače, s páčkou. Klávesy už nechci, nemají plynulý nárůst.

http://www.tuact.com/products/venom-x

:D Sem věděl, že se ozveš... :D Proto píšu "pro mě", halt to každej máme jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové dneska jsem dohrál Crysis na PC (s hi res detaily). Hrál jsem ji po dlouhé době a na to, že je z roku 2007 neuvěřitelný zážitek. Jak scénář, tak interakce s prostředím na jedničku, nádherná grafika (!) po delší době mám pocit, že jsem hrál kvalitní hru. Málem jsem uronil slzu, když jsem si vzpomněl, jak jsem kvůli Crysis kupoval nejdražší jednojádrové nVidie co byly k dostání a pařil na přetočeném Opteronu  :rolleyes: , jó tehdy měl ještě každoroční upgrade PC smysl, ne jako teď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Tak jsem ted taky resil dilemma Xbox One/PS4. Koupil jsem Xbox One, konzole jako takova mi neprisla spatna, ale to prostredi mi teda neprislo moc prakticky.

Strelil jsem to, koupil ve vyprodeji PS4 za libovou cenu a musim rict, ze jsem mnohem spokojenejsi ...

Ted parim Uncharted 4 a rad si necham od zkusenejsich poradit, jakym titulem pak pokracovat. Tak kdybyste mel nekdo nejaky tip, budu rad!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tak kdybyste mel nekdo nejaky tip, budu rad!

Mně hodně bavil Bloodborne - bylo to tak těžký, že jsem měl radost z každýho malýho krůčku.. Super hra!

Doom mě naposled taky docela zabavil ... 

A chci někde sehnat XCOM2, za normální cenu, až na něj narazím..

Upraveno uživatelem Jeremy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...