Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Electroworld za 6.584,- Kč i s druhým ovladačem, takže i v kamenném obchodě.

https://www.electroworld.cz/sony-playstation-4-slim-500-gb-cerna

Pro ty, kterýn stačí 500 GB HDD. Což pro moje děti a Minecraft a Lego stačí.

I když jsem si nechal přibalit i Zaklínače 3, abych si zavzpomínal na to jak jsem před 9 lety pařil jedničku na PC, no a dnes trochu zívám, bo jsem to vypnul až nad ránem :D A vypadá to, že není všem dnům konec.

Dik,

Tak ja jeste vydrzim..treba někdo hodi do inzerce starsi kousek s hrama..xbox nebo ps je mi jedno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik,

Tak ja jeste vydrzim..treba někdo hodi do inzerce starsi kousek s hrama..xbox nebo ps je mi jedno..

Kdyby Ti stačila PS3, tak ji budu dávat do prodeje, až budu mít chvilku to nafotit. I s několika hrami, dvěma ovladači, kolíbkou na nabíjení, kamerou a tím "ukazovátkem s pinpongáčem na konci" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

K tomu jsem se taky dopátral, už to mám objednané. Snad to bude makat, novej AV Receiver bych kupoval nerad ;)

 

 

Doprčic, slim nemá optiku out? Tak to na něj kašlu, moje stará piksla to teda má a ženu to přes 5.1 zesilovač, naprosto v pohodě.. :-(

 

Nemá, po osmi letech radosti s PS3 jsem optiku bral jako jasnou věc  a před koupí to ani nezkoumal. :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá, po osmi letech radosti s PS3 jsem optiku bral jako jasnou věc  a před koupí to ani nezkoumal. :blink:

:-( taky bych to předpokládal.. 

Sakra, budu to muset taky zkoumat. Přemejšlel jsem o tom jejich posledním modelu, ten to snad zase má, ale prdím na ně, stejně nemám takovou megatelevízi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem mamce k vánocům 55" Sony Bravia KD-55SD8505, teď ještě zvažuji PS4 Pro. Nevíte jesli se chystají re-mastred hry na oldschool PS1? Jako bylo Spyro, Crash team racing atd? Jako díte jsem to s ní dost hrával :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Tak jsem si koupil Hitmana a musím říct, že je to teda megapecka.

V životě by mě nenapadlo, že mě bude bavit hrát furt dokola tu samou misi, jen jednou s kudličkou, jindy s pistolkou nebo s jedem. Mimořádně povedená věc, doporučuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, po epizodách, zhruba každej měsíc jedna větší mise. Epizodický vydávání her není žádná velká novinka, podobně to dělá třeba Telltale se svejma seriálově pojatejma adventurama.

https://en.wikipedia.org/wiki/Hitman_(2016_video_game)

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...