Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přátelé, jak píšu TADY ,došlo k jistému přecenění svých (ne)schopností a kvůli mně trpí celá rodina. Je tu pls někdo, kdo by byl ochoten Tupolevovi do SZ vysvětlit s neskutečnou trpělivostí a krok po kroku jak zapojit X Box 360 a Kinect? Děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to znovu prolezl.. mame uz dokonce verze 1.5... je to GOTY edition, takze asi posledni možná, dalsi uz predpokladam nebude, a stoji to proste zaprd, proste to neprectu... Chvili jsem si prisel starej, ale uplne stejne dopadla i moje manazelka, ktera knizniho zaklinace miluje, jen to na rozdíl od mne nevzdala a statecne s mladym mzourala.. :-)

 

V kazdym pripade dik, beru to jako potvrzeni, ze velikost titulku (a obecně textu) není na PS4 nastavitelný parametr (jako treba ve Windows), takze zalezi jak to u konkretniho titulu zmastej... :-/

 

..a koukám, ze v tom nejsem sam.. :-)

https://youtu.be/6-hYmwiDK5E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, jak píšu TADY ,došlo k jistému přecenění svých (ne)schopností a kvůli mně trpí celá rodina. Je tu pls někdo, kdo by byl ochoten Tupolevovi do SZ vysvětlit s neskutečnou trpělivostí a krok po kroku jak zapojit X Box 360 a Kinect? Děkuji...

Jestli to ještě pořád řešíš, ozvi se do SZ, mrkneme na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ahoj

Určitě je tu pár lidiček co hrají WoT a třeba pořadí. Vypadá to,že po aktualizaci mi ve hře blbne myš. Trhané pohyby a nedá se moc dobře hrát. Jinak myš maká v pohodě,jen v té hře je problém. Nevíte náhodou co s tím? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Určitě je tu pár lidiček co hrají WoT a třeba pořadí. Vypadá to,že po aktualizaci mi ve hře blbne myš. Trhané pohyby a nedá se moc dobře hrát. Jinak myš maká v pohodě,jen v té hře je problém. Nevíte náhodou co s tím? Díky.

 

po aktualizacii som to este neskusal na pc, hram to na tablete 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, má cenu kupovat nějaké repasované Wii? Nové už se asi nesežene ne?

Nebo se dělá něco na podobném principu a modernější?

Jde mi o rodinné hraní, nic složitého...

 

Díky...

To se moc nekazí. Já takhle koupil už dvě a obě softmodnul. Mám pak 64GB flashky jednu hry pro deti, druhou ne pro deti :) a hraju z toho. Na akce super věc. Obě naprosto v pohodě.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...