Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

dnes je velmi vyznamna herni udalost ,na ps4 vysla nova hra god of war.

sbira to desitky po celem svete,prvne u teto serie jsou i ceske titulky a kompletni lokalizace.

odpoledne jsem si dal asi 2 hodinky a musim rict,ze od dob tlou na mne nic tak nezapusobilo.

 

ze hry proste "mrazi" ,spojeni vizualni slozky,hudby,celkove pojeti a vypraveni je dechberouci.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes je velmi vyznamna herni udalost ,na ps4 vysla nova hra god of war.

sbira to desitky po celem svete,prvne u teto serie jsou i ceske titulky a kompletni lokalizace.

odpoledne jsem si dal asi 2 hodinky a musim rict,ze od dob tlou na mne nic tak nezapusobilo.

 

ze hry proste "mrazi" ,spojeni vizualni slozky,hudby,celkove pojeti a vypraveni je dechberouci.

 

 

Diky za tip, hry nehravam (teda okrem GT sport na volante) , toto skusim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes je velmi vyznamna herni udalost ,na ps4 vysla nova hra god of war.

sbira to desitky po celem svete,prvne u teto serie jsou i ceske titulky a kompletni lokalizace.

odpoledne jsem si dal asi 2 hodinky a musim rict,ze od dob tlou na mne nic tak nezapusobilo.

 

ze hry proste "mrazi" ,spojeni vizualni slozky,hudby,celkove pojeti a vypraveni je dechberouci.

 

 

Já čekám, až to dohraje soused :D Mezitím dohraju jeho AC:Origins :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouseli jste nekdo ted to demo na Detroit: Became Human? Z letosnich her se na neho tesim nejvic, uz ho mam predobjednanej.

Jinak AC Origin jsem prodal po peti hodinach hrani, bylo to stale to stejny - bez nekam, poslechni si nekoho, neco mu najdi a prines mu to atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

nechci zakladat novy temata v bazaru,kdyz tu mame vlakno. 

 

hraju uz strasne dlouho,od dob zx spectra.

muj malej je fascinovany vlakama. nejvic ho tedy bavi bouracky a strety vlak vs auto.

mne uz o dost mene,jednu mam ted v realu za sebou.

 

kdyz malej peta udela hezky ukoly,je uspesny ve skole nebo mame nejaky jiny opravneny duvod ktery si zaslouzi odmenit,pustim mu ps4. opravdu zridka,mimoradne. nikde nestrili,jen si jezdi.  

vzpominam na sebe,kdyz sem slozite nahral na didaktiku hru ,coz byl obrad a pak prisel tatik a rekl "vypadni s tim,chci se divat na zpravy"  ,doma byla jen jedna televize.   :D    jak hrozne to leti,vubec to nevnimam.  

 

 

malej peta mel donedavna nejvetsi vyzvu,misi s vlakem .  brecel ,ze to nikdy neskoci.  nahodne sem si ho nahral.   pak to maznu,jen ta radost....

 

Vy kdo hrajete neco tezkeho a pak to "date" mi rozumite.

 

https://www.dropbox.com/s/1buha21ufs5iag9/20180306_155111.mp4?dl=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

RDR jsem hrál dohromady asi 2 hodiny a mám odehráno 4 % :D. Je to krásný, ale mně nevyhovuje ten volnej svět. Jsem úkolovej člověk, potřebuju, aby mě hra tahala od mise k misi. A ne abych řešil nákup oblečení, protože je mi v horách zima, chrápala, jedl a mohl si dělat, co chci. Tak nevim, no .. podobný jsem to měl s GTA... ale krásný to je, o tom žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...