Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to někde za slušnou cenu? Na Alze to měli v setu, ale už to nenabízí. Asi koupím klasicky dárek sám sobě :-).

Právě, že je. Ještě cca před týdnem a něco než jsem odjel na dovolenou to bylo ta 11800,- a včera koukám na net a maj to teď v akci za 9300,-. Tak jsem pro to byl hned po práci do JRC na Chodově. Za tuhle cenu by to měl mít i Datart ale pokud jsem to pochopil správně, tak to mají jen na asi dvou pobočkách někde v Třinci a ještě někde mimo... JRC to má normálně skladem. Ještě jsem to hlídal na Alze a tam se to vyprodalo během chvíle. Asi to jde na dračku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pro mne hrozný to přiznat, ale RDR2 mne prostě nakonec nechytlo zdaleka tak, jak jsem myslel. Mám to rozehraný, jsem někde ve 4té kapitole, ale včera jsem zapnul místo toho Yakuza Kiwami (co teď byla v PS plus), nechápu, asi stárnu. Přitom,že je to pecka, je nepopiratelný. Zatím pro mne GOTY 2018 zůstává Kingdom Come.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapni. ;)

Včera jsem se tam byl podívat a našel jsem jen mrtvolu v posteli a pár cetek v šuplíku. Jediné co bylo zajímavé, že jsem se do chaty dostal až na třetí pokus. Poprvé mě sežral grizzly a podruhé 3 vlci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se tam byl podívat a našel jsem jen mrtvolu v posteli a pár cetek v šuplíku. Jediné co bylo zajímavé, že jsem se do chaty dostal až na třetí pokus. Poprvé mě sežral grizzly a podruhé 3 vlci :-)

Neřikaj ti doma Škodík? :)

 

Někdo tu prosil o nespoilování a ty to takhle naplacáka vytroubíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já pustim další zajímavost - Zajděte na návštěvu ke zbrojíři do Rhodes. (nápověda - podívejte se pořádně okolo)

 

 

 

 

 

Edit: Rád hodim další. Člověk fakt narazí na neskutečný věci. Podotýkám, že dávám věci, který jsem objevil sám.

Upraveno uživatelem John_Lenon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřikaj ti doma Škodík? :)

 

Někdo tu prosil o nespoilování a ty to takhle naplacáka vytroubíš.

To byla ta pointa? :-D

 

Já jsem čekal nějaký poklad nebo léčku vrahů, jako když jsem chtěl prošacovat oběšence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já pustim další zajímavost - Zajděte na návštěvu ke zbrojíři do Rhodes. (nápověda - podívejte se pořádně okolo)

 

Edit: Rád hodim další. Člověk fakt narazí na neskutečný věci. Podotýkám, že dávám věci, který jsem objevil sám.

Zajdu se tam podívat, až to příště zapnu a budu se snažit to už nevykecat :-D

 

Hra je opravdu úžasná. Za mě to nemůžu absolutně s ničím ani srovnávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla ta pointa? :-D

 

Já jsem čekal nějaký poklad nebo léčku vrahů, jako když jsem chtěl prošacovat oběšence.

Pointa bylo to, ze ta chata je medvedi brloh. Kůň by te mel u ni automaticky shodit.

 

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...