Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

ne neni - nemam nove vybavenou tv a vzhledem k tomu, ze funguje nejak mi prijde zbytecny kupovat novou jen kvuli prehravaci...

vero 4k chciplo po necelych dvou letech provozu...tak to chci nejak vyresit...

umi neco z toho hevc, pripadne H265 ? nerad bych resil za chvili ze to nema podporu a pritom to jde vyresit "jen" prehravacem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ne neni - nemam nove vybavenou tv a vzhledem k tomu, ze funguje nejak mi prijde zbytecny kupovat novou jen kvuli prehravaci...

vero 4k chciplo po necelych dvou letech provozu...tak to chci nejak vyresit...

umi neco z toho hevc, pripadne H265 ? nerad bych resil za chvili ze to nema podporu a pritom to jde vyresit "jen" prehravacem...

Já když jsem to řešil tak mi přišlo, že ani Xbox ani PS4 na tohle prostě nejsou ideálni. Kdysi jsem takhle pouštěl filmy přes Xbox 360 a byl to vopruz. Ještě jsem se nepotkal s formátem kterej by TV nedala a to mám nějakou 5 let starou smartku LG. Poslední dobou už jsem i línej to kopírovat na HDD a jedu to přímo z mobilu přes Chromecast. Fakt je, že mám jen FullHD. Neřeším vyšší rozlišení. Otázka je, jestli teda v případě externího zařízení není lepší nějaký přímý steam z notebooku nebo PC. V případě, dnešních SSD by to mohlo jít takhle pustit i z mobilu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem jí pořidil, dost to tu vychválili. No zatím jsem v prvním dílu, ty nekonečný skákačky po římsách mi přijdou jak vykrádačka Lary, ta mne s tím taky srala. Hlavně jak si kamera žije svým životem a nutí ti jeden úhel pohledu. Teď jsem v podzemí, všude kamenný můstky, ohnivá kyvadla s bodci a netuším, kam se mám dostat. Kolikrát ten vůl umřel už nikdo nespočítá... to mi snižuje zábavnost blízko k nule. Postřílet ty hordy protivníků ovladačem je děsný, pooomaaalýýý, podezřívám Drakea z retardace mozku. Zlatý PC střílečky. No koupil jsem PS4 hlavně kvůli TLOU a tohle považuju jen za takovou rozehřívačku, přeci jen jsem gamepad nedržel dobrejch 15 let v ruce. Taky doufám, že následující díly budou na vyšší úrovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, čtyřka je výpravný film s gamepadem v ruce a kromě pár hádanek to nemá problém hrát devítiletá dcera. Což mi vyhovovalo, nemam rád, když někam musim skákat stokrát a je to o zlomku vteřiny.

 

edit: gramatika

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uncharted ma hodne specifickej herni styl :) nicmene kazdej dil je lepsi a lepsi :) postupne vychytavaj neduhy a hratelnost je podstatne lepsi. Na gamepad to chce trpelivost, ale je to o zvyku :)

 

Rozhodne na tu serii nezanevri ! Patri k tomu nejzabavnejsimu co na PSko existuje. Jednicka je nejslabsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na to Uncharted zvědavej. Včera jsem se k tomu nedostal. Kvůli jetlagu jsem byl trop už odpoledne a v osum večer padl za vlast. Ale teď o víkendu se těším jak tou jedničkou začnu. Ten "specifický herní styl" mě trochu děsí :) sáhl jsem po tom i proto, že to je od Naughty Dog, jejichž TLOU mě bavilo neskutečně. Tak snad se s tím nějak zžiju. PS4 mám necelý rok, do té doby jsem hrál jen na PC, ale už jsem si na gamepad docela zvykl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me nejvic bavilo Unacharted 3 , ctyrka uplnej top, oproti 3 jeste o level vejs, ale uz mi to prislo zbytecne dlouhy :) kazdopadne jak tu nekdo zminoval, Uncharted je z toho nejlepsiho co se da na PS hrat a az jednou dohraju TLOU2 a budu cekat na PS5 tak si urcite vsechny 4 dily rad pripomenu, protoze Drake je proste sympatak, hra nema zadny bugy a skvele se to hraje.

Tak prijemnou zabavu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oživil jsem zas konzoli, resp. hodil Xboxe klukovi do pokojíčku a plán je si občas zahrát. Stále trpim jak pes s ovladačem v ruce, ale tentokrát vydržim a naučim se to. Nicméně sérka asi 25x KO na začátku GTA V mi moc nepřidala. Zlatá myš a WSAD :D

 

Dotaz. Máte někdo / vyplatí se koupit Xbox Live, Game Pass (Ultimate)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oživil jsem zas konzoli, resp. hodil Xboxe klukovi do pokojíčku a plán je si občas zahrát. Stále trpim jak pes s ovladačem v ruce, ale tentokrát vydržim a naučim se to. Nicméně sérka asi 25x KO na začátku GTA V mi moc nepřidala. Zlatá myš a WSAD :D

 

Dotaz. Máte někdo / vyplatí se koupit Xbox Live, Game Pass (Ultimate)?

Kup si redukci na klávesnici a myš a máš to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tj, ale na to zas nemam plac :)

Nic, jde o to jen překonat počáteční odpor a neumětelství.

Já to zkoušel dlouho a řekl jsem si, že se chci bavit a ne se otravovat s ovládáním :-) PSko mám buď u TV, pak hraju na ovladači. Což třeba Zaklínač je na tom zase přijde mi mnohem lepší než na myši. Pak hry typu DOOM prostě myš a klávesnice. Koupil jsem asi za stovku stojánek dám to vedle PC a redukci si akorát přepojím myš a kavesnici přes HDMI si to dám do LCD u PC a je to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přes prodloužený víkend dopařil Uncharted 1 a je to přesně, jak tu někdo říkal. Zábavná hra, ale ta kamera je teda občas pěknej opruz. Připomíná mi to takovej ten styl hraní jako ve starých Resident Evil hrách, kdy kamera čumí z jednoho rohu a ten panák tam tak běhá a není pořádně vidět kam má jít.

Jinak toho skákání je tam chvílema taky fakt dost. Ale kolem a kolem to hodnotím pozitivně a už se těším na další části, hlavně teda graficky, protože ten věk je na tom už znát :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...