Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V JRC je Days Gone za 499. Na hru se tesim, vyvojari vychytali chyby z prvnich verzi a postupne pridavaji obsah, tak jsem zvedav.

Tak u Tebe mám hodně peněz.

Šel jsem na web JRC, že si za pětikilo to Days Gone koupím.

"Jé, hele, VR set ve slevě! No a to chce i ty Move ovladače! A hele, gamepad ve slevě, ten se bude hodit pro návštěvy..."

Doma: "Když už mám VR, to si musím stáhnout Beat Sabre."

 

No, shrnu to - Days Gone ve slevě mě vyšlo přes deset litrů. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borderlands přece nedohraješ nikdy :) teď začnou vycházet DLC, zvýší se lvl cap..jestli tě baví, tak bych je pryč nedával. Na druhou stranu, novej Cod má parádní singl a i ten MP se s trochou sebezapřeni dá.

ja uz jsem na LVL43, beham jen s orange lootem a trosku me to uz prestava bavit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u Tebe mám hodně peněz.

Šel jsem na web JRC, že si za pětikilo to Days Gone koupím.

"Jé, hele, VR set ve slevě! No a to chce i ty Move ovladače! A hele, gamepad ve slevě, ten se bude hodit pro návštěvy..."

Doma: "Když už mám VR, to si musím stáhnout Beat Sabre."

 

No, shrnu to - Days Gone ve slevě mě vyšlo přes deset litrů. :D

unexpected shopping .. : )))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

unexpected shopping .. : )))

 

No, a protože můj unexpected shoppping neskončil, včera mi poslal kamarád upozornění na akci na jeden z nejlepších mid-end volantů k PS/PC, takže jsem ještě dokoupil :D - a nedá mi to se s Vámi nepodělit:

Logitech G29 za 4.444,- CZK.

 

Není zač. :)

 

Já neodolal a kvůli Gran Turismo Sport ho zakoupil i se stojanem - ale referenci zatím nejsem s to podat, zatím jsem nezkoušel.

Ale počítám,že v kombinaci s VR headsetem to bude zážitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pár dnech s novou kombinací PSVR a volantu musím říct, že PSVR (s cenovkou v akci) stálo za ty peníze mnohem víc než volant v akci... Nicméně kombo je to přísný... A s Gran Turismem jsem zažil momenty, kdy jsem se ze svý Miaty měl tendenci vyklánět, abych čuměl na oblohu, na trať... Prostě mozek byl zcela mindfucked. :)

Zvláštní zážitek...

Upraveno uživatelem carpaccio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Za mě nutno vyzkoušet.
Osobně mě to uchvátilo. Třeba ten Beat Saber je fakt neskutečná sranda.
 

Střílečky moc nehraju, takže to jsem nezkoušel.

Imho to není úplně pro ortodoxní hráče, ale je to spíš taková hříčka na blbnutí a oblbnutí mozku...

 

Doporučuju si to někde vyzkoušet. Když budeš v centru Prahy, klidně napiš a můžeš to vyzkoušet u mě. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě nutno vyzkoušet.

Osobně mě to uchvátilo. Třeba ten Beat Saber je fakt neskutečná sranda.

 

Střílečky moc nehraju, takže to jsem nezkoušel.

Imho to není úplně pro ortodoxní hráče, ale je to spíš taková hříčka na blbnutí a oblbnutí mozku...

 

Doporučuju si to někde vyzkoušet. Když budeš v centru Prahy, klidně napiš a můžeš to vyzkoušet u mě. :)

Já jsem několikrát zkoušel VRko na PC a to vždycky někde v hernách. Na občasné zahrání dobrý, ale domů mi to přijde zbytečný. Ale zase teď za ty peníze k PSku o tom přemýšlím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Přes desítku, co to stálo před Black Friday, bych za to nedal.

V aktuálních slevách to za to podle mě stojí, pokud jsi smířenej s tím, že je to prostě jiný hraní. Pro mě je to fakt zábavnej zážitek, ale není to klasický hraní, spíš takový očumování technologie a pak spíš hříčkování. Dostal jsem k tomu třeba Skyrim VR, ale ten jsem zatím nezkoušel... A vlastně si ani nedovedu představit, že bych v tom měl odehrát hru s herním časem několika stovek hodin...

 

Ale každopádně jestli je tohle ještě k dispozici, tak bych za ty prachy neváhal ani minutu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kluci, mám takovej problém.

Ségra, která žije přes 15 let v Itálii mi k Vánocům přivezla na PS4 hru CoD WW2. Po vložení disku do mechaniky jsem nejprv asi 4 hodiny stahoval nějakou aktualizaci abych to vůbec rozjel no a teď to na mě žvaní italsky a i hra je v italštině. Nevíte, jestli to jde nějak přepnout? Není tam v ?options? vůbec možnost změny jazyka... nechce se mi věřit, že by tam makaróni nedali jiný jazyky.... mám takhle třeba hru s polským přebalem z JRC a taky to normálně hraju v angličtině... chjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je možný, že je to skutečně jenom italsky. Když kupuješ hry tady, jsou určený pro náš trh a tím pádem je možnost tam mít češtinu nebo měnit jazyky za jeden z té multilanguage verze. V Itálii může být plná lokalizace. Pokud je tam dabing, je velmi pravděpodobné, že tam nic jinyho nebude.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tak vypadá. Googlil jsem to a různě zkoušel měnit jazyky v tom PS menu a nic jinýho jsem nevykoumal. Jak říkám, cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. Tak jsem jí poděkoval a poučil, ať už mi hry z třetího světa víckrát nevozí :D spíš je mi líto jí no, trochu jí to trápí. Asi jí prachy nevrátí ale třeba jí to nechají vyměnit za nějakou xbox hru (její talián má xbox)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K vánocům děti dostaly Crash Team Racing a Overcooked (1+2).

Myslel jsem, že CTR bude trhák, ale Overcooked je neskutečná společenská sranda. Makáme tam v kuchyni a řveme na sebe jako by tam byli čtyři Pohlreichové.

Pro všechny v tom je víc emocí než v seriózních hrách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tak vypadá. Googlil jsem to a různě zkoušel měnit jazyky v tom PS menu a nic jinýho jsem nevykoumal. Jak říkám, cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. Tak jsem jí poděkoval a poučil, ať už mi hry z třetího světa víckrát nevozí :D spíš je mi líto jí no, trochu jí to trápí. Asi jí prachy nevrátí ale třeba jí to nechají vyměnit za nějakou xbox hru (její talián má xbox)

Může zaběhnout do JRC a ještě dnes napravit :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...