Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj kluci. Zvažuju že bych pořídil domů nějakou konzolku na občasné zahrání - Koukám po Xboxu, páč se mi líbí game pass služba a většina her, co bych si zahrál, tam je. 

Jenže otázka? vyplatí se koupit Xbox X? Zvažoval jsem Xbox S páč je teď za krásných 4500,- , X ko stojí 7500,- takže rozdíl docela je. Navíc budu hry stahovat do zařízení - to by u 4k titulů brzo došlo i to 1T úložiště. Tak babo raď ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci. Zvažuju že bych pořídil domů nějakou konzolku na občasné zahrání - Koukám po Xboxu, páč se mi líbí game pass služba a většina her, co bych si zahrál, tam je.

Jenže otázka? vyplatí se koupit Xbox X? Zvažoval jsem Xbox S páč je teď za krásných 4500,- , X ko stojí 7500,- takže rozdíl docela je. Navíc budu hry stahovat do zařízení - to by u 4k titulů brzo došlo i to 1T úložiště. Tak babo raď ?

Pokud je problem s mistem, tak se da pripojit ext HDD, pokud na 4k, tak je lepsi X, a pak ta barva ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V % je to jednoduchý. Xko stojí o 70% víc ale rozhodně nemá o 70% větší výkon nebo hodnotu než Sko. Asi blbej argument, ale je to tak.

 

Z myho pohledu je Sko prostě dobrej kauf, ale třeba u Playstationa bych určitě volil verzi Pro. Nejsem si, ale jistý jestli skok mezi S a X je stejný jako PS a PS Pro, tohle bych si někde našel a pak se rozhodl.

Upraveno uživatelem PavelSch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vycházím z toho, že mě na hře vždy baví hra samotná a grafiku tolik neřeším - Playstation jsem měl akorát jedničku jako dítě - teď si to chci zkusit a XBOX je nejlevnější cesta ke konzoli - navíc za 250 měsíčně si na tom zhraji spoustu věcí. Nechci do toho rvát peníze, nespíš to po karanténě prodám :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to potom S, to je jasny.

Já vycházím z toho, že mě na hře vždy baví hra samotná a grafiku tolik neřeším - Playstation jsem měl akorát jedničku jako dítě - teď si to chci zkusit a XBOX je nejlevnější cesta ke konzoli - navíc za 250 měsíčně si na tom zhraji spoustu věcí. Nechci do toho rvát peníze, nespíš to po karanténě prodám :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...