Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Jak já ti rozumim. V sobotu jsem musel do práce, ale jinak jsem to hrál celý zbytek víkendu... a je to prostě neskutečný.... kam to posunuli (nejen graficky což se dalo čekat, ale celkově). Mám asi 11h za sebou (jsem v části, kde Ellie získá luk) a jsem pohlcenej. Už teď vím, že je to snad ta nejlepší hra, co jsem kdy hrál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Až to budete mít někdo dohraný a budete to posouvat dál, dejte mi SZ.

Já teď jedu Days Gone a užívám si to taky. Nehrál jsem 20 let a při Covidu jsem pořídil Playstation, takže já jsem fascinovanej kde čím. TLOS jedničku mám za sebou a na dvojku se těším, ale nemusím ji mít jako první. Mám tu asi ještě 7 her v igelitu, takže si klidně počkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, dawe009 napsal:

Až to budete mít někdo dohraný a budete to posouvat dál, dejte mi SZ.

Já teď jedu Days Gone a užívám si to taky. Nehrál jsem 20 let a při Covidu jsem pořídil Playstation, takže já jsem fascinovanej kde čím. TLOS jedničku mám za sebou a na dvojku se těším, ale nemusím ji mít jako první. Mám tu asi ještě 7 her v igelitu, takže si klidně počkám.

Já ji mám, ale protože jsem ještě zdaleka nedohrál ani jedničku, rád ji půjčím. Zítra jde k jednomu kamarádovi, tak až ji dokopne, rád ji posunu k Tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, carpaccio napsal:

Já ji mám, ale protože jsem ještě zdaleka nedohrál ani jedničku, rád ji půjčím. Zítra jde k jednomu kamarádovi, tak až ji dokopne, rád ji posunu k Tobě.

Seš moc hodnej, ale klidně to vydrží, až ji dohraješ ty.. Já toho mám doma, že to nedohraju do smrti. Během covidu jsem byl závislý na e-shopech :) Ale pak ji určo beru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji poradit, koupil jsem na chatu na občasné hraní PS3, mám tam jen větší monitor bez repra s HDMI. K tomu mám BT sluchátka. Sluchátka se mi podařilo připojit, ale slyším v nich jen sebe, z her neslyším nic. Tuší někdo jak nato? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kluci, čistím sbírku a mám tu pár her, které rád pošlu dál (PS4)

Last of Us Part 2 (1000 Kč)

Death Stranding (500 Kč)

Metro Exodus (400 Kč)

Nioh 2 (700 Kč)

Need For Speed Heat (700 Kč)

Shadow of Colossus (300 Kč)

Darksiders Genesis (400 Kč)

Darksiders 3 (300 Kč)

Ceny jsou včetně poštovného a kdyby chtěl někdo všechno, nechám za 3500,-

V pátek tam pošlu Tsushimu a na ostatní hry nebude čas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Hlavně ten konec, ten konec to je holý trápení. 

Jako chápu, že zpracování je super, a sympatičnost postav je ryze subjektivní, ale i tak, hodnocení na idnes 100% si podle mě nezaslouží. Už jen kvůli těm chaotickým motivacím jednotlivých postav v závěru.

No, dohraju to a přidám k prodeji PS4 zdarma jako bonus :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to vidím podobně. Hratelnost, detaily atd.super, ale příběh a postavy hrozný. Vztah co si k hlavním postavám v jedničce vytvoříte je tady v čudu. Jak jsem jedničku dohrál asi 3-4x, tak tady mi to jednou stačilo. 
 

PS: někde výš jsem tu psal, a to jsem byl někde na začátku, jak už teď vím, že to bude ta nej hra co jsem kdy hrál. Nakonec to musím vzít zpět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...