Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 20. 6. 2020 v 11:00, Jeremy napsal:

Já jedu Desperados 3 a PECKA.:)

Díky za připomenutí, uplně jsem zapomněl, že to mělo už vyjít. Jak jsme v rychlosti prošel videa je to jako jednička před skoro 20 lety?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo chlapi vy si tu jedničku fakt tak dobře pamatujete, že dokážete poznat nový hlášky? Já teda zaregistroval snad jenom motorky, který v původní Mafii nebyly A to mi bylo cca 20 když to vyšlo, hrál jsem to několikrát a stejně se nechytám.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, hreba napsal:

Ty jo chlapi vy si tu jedničku fakt tak dobře pamatujete, že dokážete poznat nový hlášky? Já teda zaregistroval snad jenom motorky, který v původní Mafii nebyly emoji16.pngemoji16.png A to mi bylo cca 20 když to vyšlo, hrál jsem to několikrát a stejně se nechytám.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Já za sebe teda jo, ale to je tím, že mě na tyhle kraviny užije :D a taky tím, že jsem to dohrál asi pětkrát.... jasně že si nepamatuju zdaleka všechny, ale přijde mi, že řada z nich celkem zlidověla, asi jako hlášky z Kurvahošigutntág nebo Slunce Seno.... expert na to byl můj bývalý kolega z práce, kterej s tím byl už občas až otravnej... ten vyloženě odpovídal hláškama z Mafie. Na obědě furt "bylo to vynikající Pepé" nebo "co si to o sobě kurva ti parchanti do prdele myslej?" atd.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 9. 2020 v 9:18, Moty napsal:

Díky za připomenutí, uplně jsem zapomněl, že to mělo už vyjít. Jak jsme v rychlosti prošel videa je to jako jednička před skoro 20 lety?

Je to super - víc lidí, fint, vychytávek.. moc mě to bavilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až dohraju znova Half LIfe 2 a Mafii, až odstraněj bug s Pauliem, tak do toho vletím taky, ty videa vypadaj super a víc možností plánování společného útoku, prostě pecka jako u jedničky, btw mám jí rozehranou furt a vracím se k misiím, který mě bavěj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Moty napsal:

Až dohraju znova Half LIfe 2 a Mafii, až odstraněj bug s Pauliem, tak do toho vletím taky, ty videa vypadaj super a víc možností plánování společného útoku, prostě pecka jako u jedničky, btw mám jí rozehranou furt a vracím se k misiím, který mě bavěj

HL2 🖤

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 9. 2020 v 10:20, Moty napsal:

Já mám zásek na PC v Molotov party, Paulie si dřepne v tý boční uličce a nejde dál. Misi i hru sem spustil x-krat a nepomáha, tak nevím. I když ho předběhnu a vlezu do tý uličky první tak zase nemůžu jít dál, protože mi to Paulie musí říct

Uz jsi vyresil? Ja mel stejne problem, stravil jsem u toho snad 3 hodiny casu a nakonec vyreseno:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, už taky, mačkal jsem ctrl místo X na skrčení

Sem myslel, že to je zásek, tak sem to celý hrál od začátku znova, naštěstí bylo hned na začátku

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten Geralt je ale hroznej idiot. Má teďka umlátit přízrak nějaký buchty, co si dokola dobíjí život z obrazů v chodbě. A ten zmetek místo aby doběhl k obrazu a utnul to dobíjení, tak se furt lepí na tu mrchu, jak by měla v kapse magnet, nebo co. Začínám ho mít plný zuby, vola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem náhodou narazil na hru Heroes and Generals, free to play FPS z WW2. Inst.balík kolem 4GB. Odehrány dvě hodiny a zdá se to být celkem dobré. Američani, Němci, Rusové. K dispozici je i vojenská technika, u mě zatím VW KdF a PZ I, zbraní na výběr přehršel. Systém povyšování a skillů, různé uniformy. a co mě potěšilo, tak jeden tým se skládá jenom z jednoho národa. Ne jako ve WoT, kde to vždycky byl sprsk kde čeho. Grafika ucházející Já stahoval na Epicu, ale je to i na Steamu a všude možně po netu. Herni klient je v češtině. Homepage: https://heroesandgenerals.com/

Upraveno uživatelem KurtCz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 9. 2020 v 14:51, Sarka Farka napsal:

zavod mi daval desive zabrat kdysi na PC, na PS4 sem kupodivu vyhral na prvni pokus, tak bud sem se naucil ridit nebo je to naky lehci nez na kompu pred lety :)

Tak to klobouček. Já jsem se s tím včera trápil tak půl hodiny (hraju na Klasickou obtížnost), jinak celkově je to na dnešní poměry těžká hra. Dvě dobře mířený a je hotovo, lékarniček poskrovnu, ale super návrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...