Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
před 30 minutami, Vitaire napsal:

Alza mi pořád píše, že jsem v první vlně, tak za týden se uvidí, zda-li si zahraju AC Valhallu už na PS5.

co jsem slyšel, tak ani vedoucí těhle velkosítí nemaj páru kolik vůbec dostanou kusů.. trochu mě to mrzí, doufal jsem že budu pařit o vánoční svátky demon soulse :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ponevadz tomu vubec nerozumim, tak bych se tady rad mistnich odborniku zeptal kterou herni konzoli, ovladac/volant s pedaly (nejlepe bezdratove) a zavodni automobilovou hru byste mne doporucili. Klidne neco starsiho. Dlouho jsem se tomu branil, ale syn ponevadz to hrava u kamarada, tak neustale otravuje. Pokud mate nekdo neco na prodej, tak klidne nabidnete do SZ.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Jaroslav69 napsal:

Ahoj, je to pro 8 leteho syna, takze asi nejake arkady kde muze zavodit s ostatnimi auty. Nejradeji bych to poridil vsechno i s tim volantem a pedaly, aby to bylo kompatibilni.

S volantem a pedáli ti neporadím. Ale arkádovky asi pořád vedou Need for Speedy, pokud mladej rád tuní auta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Jaroslav69 napsal:

Ahoj, je to pro 8 leteho syna, takze asi nejake arkady kde muze zavodit s ostatnimi auty. Nejradeji bych to poridil vsechno i s tim volantem a pedaly, aby to bylo kompatibilni.

Jinak pokud něco realističtějšího tak Gran Turismo, to může být na volant fajn. Ale to už člověk musí mít trpělivost, to není jentak na zmáčknutí na pohodku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z něčeho ardákovějšího se dá vybrat i třeba DriveClub. Případně potom Dirt Rally 2.0 mne osobně docela chytil jednu dobu (na volantu musí být super, ale už je to náročnější) - kromě rally je tam i rallycross. Plus se určitě bude třeba dát sehnat i některý ročník F1 série, kde si zase synátor muže krásně nastavit obtížnost.
A jak říkal Cavar - Gran Turismo je klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Jaroslav69 napsal:

Ahoj, je to pro 8 leteho syna, takze asi nejake arkady kde muze zavodit s ostatnimi auty. Nejradeji bych to poridil vsechno i s tim volantem a pedaly, aby to bylo kompatibilni.

Jako příznivec PlayStation bych to neměl říkat, ale podle mě nejlepší závodění je Forza Horizon, bohužel exkluzivně na Xboxu. Ale fakt je, že pro malýho kluka by to mohlo být trochu složitý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe můžu říct, že jestli volant, tak minimálně Gran Turismo. Všechny ty arkády typu Crew, Drive Club nebo NFS jsou prostě stavěný na ovladač a hrát je na volantu fakt bolí. Mě osobně nejvíc baví na volantu F1 - je tam velké množství nastavení od nezničitelné formule, vracení času až po 'skoro simulaci'

Jinak souhlasím, že nejlepší auta co jsem hrál je Forza (hlavně serie Horizon), ale nikdy jsem se neodhodlal kvůli jedné hře přejít z PSka zpět na Xko.

Ještě p.s., myslím, že DriveClub už seženeš jen fyzicky a nejsem si jistý jakou verzi. Vydání hry provázeli celkem problémy s počtem tratí, aut, atd. Z ps store ho odstranili. Nicméně pokud se podaří sehnat, tak i přes svůj věk asi nejhezčí auta na psku, hlavně když sprchne :) 

Upraveno uživatelem PavelSch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, PavelSch napsal:

Za sebe můžu říct, že jestli volant, tak minimálně Gran Turismo. Všechny ty arkády typu Crew, Drive Club nebo NFS jsou prostě stavěný na ovladač a hrát je na volantu fakt bolí. Mě osobně nejvíc baví na volantu F1 - je tam velké množství nastavení od nezničitelné formule, vracení času až po 'skoro simulaci'

Jinak souhlasím, že nejlepší auta co jsem hrál je Forza (hlavně serie Horizon), ale nikdy jsem se neodhodlal kvůli jedné hře přejít z PSka zpět na Xko.

Ještě p.s., myslím, že DriveClub už seženeš jen fyzicky a nejsem si jistý jakou verzi. Vydání hry provázeli celkem problémy s počtem tratí, aut, atd. Z ps store ho odstranili. Nicméně pokud se podaří sehnat, tak i přes svůj věk asi nejhezčí auta na psku, hlavně když sprchne :) 

Klukovi je 8, obávám se, že simulaci tolik neoceni a možná ani nepozná. Jinak za sebe doporučuju xbox a gamepass. Za 3600 na 3 roky mám ultimate pass a tam je forza horizon 4 i motorsport 7, dirt 4 nebo F1 2019, NHL fifa i pes vsechno 2020 (a taky ostatní sporty - nba, golf, americký fotbal, ufc...), nfs rivals, heat, payback, a pro tatínka battlefileldy, star wars nebo třeba ten výše poptavany doom... Za mě se s tímhle PS nemůže rovnat. Vzal bych nějaké bazarove Xko, levněji a líp to prostě nevyresis

16052864679046019701321937059423.jpg

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...