Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Teda, původně jsem o novém PSku neuvažoval, ale teď mě to neobjednání docela mrzí. Mohl jsem mít vyřešený Vánoce.

Hrajeme s klukem na trojce Gran Turismo 6 a PS4 jsme vynechali, protože tam prý je tahle hra je hlavně o online zývodění a kariérní režim je jen okrajovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, RomanP napsal:

Teda, původně jsem o novém PSku neuvažoval, ale teď mě to neobjednání docela mrzí. Mohl jsem mít vyřešený Vánoce.

Hrajeme s klukem na trojce Gran Turismo 6 a PS4 jsme vynechali, protože tam prý je tahle hra je hlavně o online zývodění a kariérní režim je jen okrajovka.

Koupil jsem Gran Turismo v nějaké akci a hrál jsem asi 2x. Člověk u toho musí strávit spoustu času, aby naodemykal nějaký auta a mohl vůbec důstojně závodit online. Nic pro mě. Chci přijít z práce zapnout hru dát pár online závodů na odreagování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejaky Nintendista? Vzdy jsem mel jen PSx. Minuly tyden jsem poridil switch hraji zatim Luigis Mansion 3 a Super Mario Odyssey a vazne mile prekvapeni + jsme si s manzelkou u boxu v 1-2 Switch dali pesti 😉
Nejaky tip na strategii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Vasa_H napsal:

Nejaky Nintendista? Vzdy jsem mel jen PSx. Minuly tyden jsem poridil switch hraji zatim Luigis Mansion 3 a Super Mario Odyssey a vazne mile prekvapeni + jsme si s manzelkou u boxu v 1-2 Switch dali pesti 😉
Nejaky tip na strategii?

Já hrál maximálně nintendo 64. Star fox, super mario 64 a takový srandy :D starý dobrý časy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mi byla hanba, kdybych ji první den neměl doma.  
Z PS5 jsem nadšený, rychlost, tichost, haptika ovladače, lepší HDR i neošizené rozlišení.

DS je naprosto neuvěřitelná hra, ale nehraju ji -záměrně. (čekám na sluchátka, ty mi dorazí až v pondělí.)

 

20201119_130609_copy_1651x1238.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, PavelSch napsal:

Vzhledem k tomu, že vlákno není nahoře, předpokládám, že jste taky PS5 nestihli? :D nebo někdo měl to štěstí a už mastí Demon Souls?

Ani mi nemluv 😞 rvu si vlasy, ze jsem podcenil preorder. Demons Souls je srdcovka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, hopa26 napsal:

By mi byla hanba, kdybych ji první den neměl doma.  
Z PS5 jsem nadšený, rychlost, tichost, haptika ovladače, lepší HDR i neošizené rozlišení.

DS je naprosto neuvěřitelná hra, ale nehraju ji -záměrně. (čekám na sluchátka, ty mi dorazí až v pondělí.)

 

20201119_130609_copy_1651x1238.jpg

zavist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mi byla hanba, kdybych ji první den neměl doma.  
Z PS5 jsem nadšený, rychlost, tichost, haptika ovladače, lepší HDR i neošizené rozlišení.
DS je naprosto neuvěřitelná hra, ale nehraju ji -záměrně. (čekám na sluchátka, ty mi dorazí až v pondělí.)
 
20201119_130609_copy_1651x1238.thumb.jpg.c5bda16a9fbe75a23048699387ac7d76.jpg

Mně to hanba je, kdo mohl tušit že ty předprodeje takhle dodrbou. Ve středu večer ti řeknou že začnou v pátek, ve čtvrtek ráno se vzbudis, s hrůzou rychle objednáš a už na tebe stejně nevyjde


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky Pavle. Přijde mi to trochu natáhlý..ty ceny..ale zřejmě to tak trh nastavil. Všude kde jsem to našel za 250 - 500, tak už byly pryč. Přeci jen je to vykopavka.. Budu ještě chvíli koukat, když to vezmu odtud. Díkes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 11. 2020 v 16:09, PavelSch napsal:

Za sebe můžu říct, že jestli volant, tak minimálně Gran Turismo. Všechny ty arkády typu Crew, Drive Club nebo NFS jsou prostě stavěný na ovladač a hrát je na volantu fakt bolí. Mě osobně nejvíc baví na volantu F1 - je tam velké množství nastavení od nezničitelné formule, vracení času až po 'skoro simulaci'

Jinak souhlasím, že nejlepší auta co jsem hrál je Forza (hlavně serie Horizon), ale nikdy jsem se neodhodlal kvůli jedné hře přejít z PSka zpět na Xko.

Ještě p.s., myslím, že DriveClub už seženeš jen fyzicky a nejsem si jistý jakou verzi. Vydání hry provázeli celkem problémy s počtem tratí, aut, atd. Z ps store ho odstranili. Nicméně pokud se podaří sehnat, tak i přes svůj věk asi nejhezčí auta na psku, hlavně když sprchne :) 

Teď přišel tvůj moment, vem od Sněhulaka series x tady z bazaru a nainstaluj horizon. Na té nové konzoli to vypadá fakt epicky. Těšil jsem se co všechno budu hrát a můžu ti říct, že valhalla stále čeká pod konzoli a hraju teď vlastně jenom forzu. 

 

Edit: špatná citace to mělo být pro @Jaroslav69

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...