Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kluci ten Spiderman Miles Morales byl fakt dobrej. A fakt krátkej. Dohrál jsem ho na platinu, takže jsem to musel projet jednou a potom ještě v režimu nová hra+ se zachovaným vybavením a schopnostmi. Nemeril jsem to, ale hlavní mise by byly tak na dvě hodiny max bych řekl. Pravda, na nejlehčí obtížnost Ale i tak mě to překvapilo. Ještě si ho někdy dám znovu, snad do té doby vyjde patch co změní Black Lives Matter grafitti na baráku - první věc, kterou ti pustí po dohrání příběhu


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nehrajete někdo Project Diablo 2? je to free mod od fanoušků, kterej jede na starym klasicky LoD z 2001, nový rozlišení, nový předměty a možnost jejich vylepšování se starou hratelností D2 :) není to přeplácaný jako jiný mody a je tam celkem silná herní komunita. Mě to baví už skoro dva měsíce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měsíční zkušenost se Cyberpunk ve virtuálním prostředí Nvidie GeForce Now: Překvapivě dobře hratelné. Na základním tarifu optiky v Praze běhá hra na FULL HD rozlišení s Ray Tracing bez záseků (1920x1200). Mám odehráno cca 30 hodin a pouze dva pády hry. Hra mi přijde dobře optimalizovaná, na žádné viditelné bugy typu nemožnost dokončení questu jsem nenarazil.  

Hraní na vzdálené ploše mě hodně příjemně překvapilo, za 100CZK měsíčně nemusím řešit místo na disku, žádné stahování patchů, můžu hrát na Macbooku hry pro windows.... Myslím, že tohle bude budoucnost hraní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Hola hoj hráči. Prosím vás jak je to s více uživateli na jedné konzoli xbox/PS? Budou hrát dva/tři lidi jednu hru, může si každý uložit svůj postup/profil? Nebo musí mít každý svůj účet? Tj platit game pass vícekrát? Vůbec se v tom neorientuju... Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u plejaka to funguje ze si udelas svuj ucet nikolas, mámě udelas pani nicholasova  a diteti nicolas junior.

u kazdeho prihlaseni  na ten ktery ucet tedy zustane zachovany postup hrou a ulozene savy se priradi tomu kteremu hraci.

xko nevim, ale predpokladam, ze to bude mit obdobne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, gameri a zavislaci, jsem nakej smutnej ze svyho zatucnovani. Kolo jsem si pred lety koupil docela dobry a najezd mam tak zoufalej, ze me vyjde kilometr mnohem vic nez tago v Parizi. Ted jsem si, jakoze COVID, koupil supr ultra lehky a ohebny boty na behani. No jeste vetsi opruz nez kolo a uz jsou ve sklepe i s tim bukvicim mundurem. A tak spekuluju, ze si koupim veslovaci trenazer.

Nicmene me dneska napadlo, ze uz jsme davno v 21. stoleti a snad i pro lidi jako ja, kteri preferuji kolektivni sporty musi existovat hra, ktera me pohlti a zaroven se u ni budu hejbat. Mam doma xbox one a sem tam zahraju Fifu 16 a bavi me to. Ale treba ty novy konzole umeji pres Kinect nebo neco podobnyho u PS fakt navodit pocit sportu a souteze. Xbox 360 mam dokonce s kinectem, ale ty hry jsou takovy picovinky. Box, beh, radoby adventure, lyzovani atp. Ale nemelo to stavu. Podelte se o zkusenost, jestli mate. Jsem proste soutezivej typ, tak by treba bylo reseni i pro me. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, gameri a zavislaci, jsem nakej smutnej ze svyho zatucnovani. Kolo jsem si pred lety koupil docela dobry a najezd mam tak zoufalej, ze me vyjde kilometr mnohem vic nez tago v Parizi. Ted jsem si, jakoze COVID, koupil supr ultra lehky a ohebny boty na behani. No jeste vetsi opruz nez kolo a uz jsou ve sklepe i s tim bukvicim mundurem. A tak spekuluju, ze si koupim veslovaci trenazer.
Nicmene me dneska napadlo, ze uz jsme davno v 21. stoleti a snad i pro lidi jako ja, kteri preferuji kolektivni sporty musi existovat hra, ktera me pohlti a zaroven se u ni budu hejbat. Mam doma xbox one a sem tam zahraju Fifu 16 a bavi me to. Ale treba ty novy konzole umeji pres Kinect nebo neco podobnyho u PS fakt navodit pocit sportu a souteze. Xbox 360 mam dokonce s kinectem, ale ty hry jsou takovy picovinky. Box, beh, radoby adventure, lyzovani atp. Ale nemelo to stavu. Podelte se o zkusenost, jestli mate. Jsem proste soutezivej typ, tak by treba bylo reseni i pro me. 


Tři slova. Ring Fit Adventure. Ale je to na Switch. Odcházím od toho zlitej a zničenej a to nemám tu nejdrsnějsí obtížnost. Hrajou to i decka a žena a to nejen teď. Teď je to užitečný dvakrát tak než obvykle.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tip, ale pustil jsem si video a prijde mi to uplne stejne priblbly jak ty hry na xbox one. Uplne se mi z toho zveda kufr. :)

https://www.idnes.cz/hry/magazin/ring-fit-adventure-recenze.A191202_161629_bw-magazin_oz

Predstavuju si neco realnyho, treba tenis, fotbal nebo klidne nakou FPS, kde se clovek musi hejbat, jinak to koupi. Nebo kdysi na PC jsem hral hru tusim Sydney Olympics 2000, kde clovek jak pero tukal do klavesnice, aby vyhral desetiboj. To by bylo super u telky s realnym pohybem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...