Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na par hodin? Mne se z tech kosticek (grafiky) chce regulerne zvracet ( to myslim vazne, nesnazim se to nijak hanit) uz kdyz se na to jen par minut divam. Kluci porad volaj, at se jdu podivat, co si vytvorili 😀

Obdivuji kazdyho, kdo u toho vydrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj sedmiletý kluk v tom dokáže postavit neuvěřitelné stavby. Nápad, propracovanost, velikost/rozloha...čumím jak puk vždycky. A umí to i s Legem. Krabice s hromadou všemožných kostek a za chvíli má vrak lodě, kontejnerovou loď, notebook s vnitřnostma... Představivost jako hrom!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já z toho určitě nezvracím, ta grafika dost dobrá, styl grafiky-to je samozřejmě jiná, chápu, že se to nelíbí každému. Chvíli jsem dumal, co mi to připomíná. Pak jsem si vzpomněl:

 

Stovky hodin ztraceného mládí..ta hra když přišla, tak jsem myslel, že nic lepšího prostě nemůže být :) takže pro mě je styl minecraft zcela ok!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nebude nahoda, ze je ta hra takovej fenomen. Nase kluky 8 a 10 to taky bavi, a je bozi je sledovat, kdyz to hrajou spolu a kooperuji 😀 

Ja jsem ztracenej pripad. Mne se mota hlava i z Trackmanie ☺️ 

A kdyz si zahraju Fortnite vic jak 2 hry, tak pak nemuzu usnout, protoze kdyz zavru oci, tak se mi mihaj obrazy ze hry v hlave. A nejde to vypnout ☹️

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, honza71 napsal:

... tak pak nemuzu usnout, protoze kdyz zavru oci, tak se mi mihaj obrazy ze hry v hlave. A nejde to vypnout ☹️

Momentálně zase chvíli hraju Armored Warfare a když to večer přepísknu, mám to podobně ...

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jestli chces, pujcim slot. Nic za to nechci. 

Bavil jsem se naramne. Stoji za to si ho zahrat spis na ps5, rozdil proti procku je obrovskej.

Super debata ke hre je v podani Jakuba Zemana. Videl jsem s nim vic rozhovoru a je to proste borec.   https://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/101970/cesky-samuraj-hodnoti-ghost-of-tsushima-souboje-jsou-mistrovske-jinak-plno-historickych-nepresnosti.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, Dawe. Ten beat saber me teda popravde vubec nezaujal. To uz me na tech Oculech bavila vic 3D nasteva nasi fabriky, co jsme davali zakaznikum. Nicmene na strilecky mrknu. Na druhou stranu, ja jsem se zpotil na prdeli ted i u Metro Exodus a kolikrat to mam i z emailu od sefa. :)) 

Mimochodem, ted jsem si vzpomel na super hru mladi, u ktery jsem se parkrat leknutim malem posral: 

To by zaslouzilo remake. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Včera dorazila PS5. Ani jsem s ní už nějak nepočítal a vlivem hodně faktorů jsem tak nějak i bez nálady hrát, ale klukovi to radost udělalo. Jak jinak, je mu 11.

Jak je to s tím PS plus? Když zaplatím na rok, jsou tam nějaké věci zdarma. Když bych pak nehrál a další rok třeba nezaplatil, zůstávají některé ty získané věci jako zakoupené, nebo to komplet zmizne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš kupovat rovnou rok. Zkus měsíc, dva a v rámci PS collection si můžeš vyzkoušet poměrně dost her. Jinak čistě singleplayer hry = bez nutnosti ps plus, které za to stojí (podle mě) Uncharted, God of War, Tomb Raider, Detroit Become Humans. Pro mladýho bych zkusil Little Big Planet, Spyro, Crash, Medieval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Někdo mi tu loni poradil Dishonored, tak od října jsme obě hry včetně datadisku dohráli tak 3x, Za Corva, za Emily, Dauda i Megan/Billy na high chaos na low chaos a furt nás to baví, ale co potom, aby to bylo podobný?

Prey mě nechytlo

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...