Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Ta “nutnost” 1TB je i neni. Decka vydrzely rok a pul s 512GB. Zalezi kolik her budou chtit. A to s casem roste. Nebo muzes mit tri decka a kazde jine preference. To ti pak nebude stacit ani 1TB. Mladej si o pamet napsal Jeziskovi. Mazat hry nechtel. Tak ok, dostal to pod stromek misto jineho draheho darku. Ja jsem ok, on je ok. Ale umel bych prijit a rict, to, to a to jsou picoviny, to smazes a mas mista dost. 
 

K tomu zvyhodnenemu predplatnemu, je to o nahode. Ja prvni rok koupil za hubicku, ted uz nic moc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím, že Sponfebob myslel tu fintu, jak z Gold udělat ultimate a ta by měla fungovat pořád. Ve zkratce jde o to, nabít si levnější gold na dobu dle libosti (za mě co nejdelší přičemž maximum jsou 3 roky) a následně upgrade na ultimate za jeden dolar. Jsem teď mimo, ale návod na to snadno vygooglis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 12. 2022 v 10:21, Spongebob napsal:

Poprosím jaký je ten "trik" získat to jen za 120kč na měsíc?  Díky moc.

Myslím, že to je návod který hledaš:

https://www.letemsvetemapplem.eu/2022/01/19/jak-usetrit-za-xbox-game-pass-ultimate/

Na novém xboxu mi to fungovalo na jedničku, ale prý to jde správným postupem uplatnit opakovaně.

Brzo oslavím rok s gamepassem, super sluzba a to i kdyby byla za plnou cenu. Dobře že už díky dětem a práci nemam tolik času hrát- mít tohle k dispozici za studentských let, tak hraju od rána do večera a skončím u lopaty :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, efreeti napsal:

Myslím, že to je návod který hledaš:

https://www.letemsvetemapplem.eu/2022/01/19/jak-usetrit-za-xbox-game-pass-ultimate/

Na novém xboxu mi to fungovalo na jedničku, ale prý to jde správným postupem uplatnit opakovaně.

Brzo oslavím rok s gamepassem, super sluzba a to i kdyby byla za plnou cenu. Dobře že už díky dětem a práci nemam tolik času hrát- mít tohle k dispozici za studentských let, tak hraju od rána do večera a skončím u lopaty :) .

+ dneska vyslo toto : https://doupe.zive.cz/clanek/jak-ziskat-xbox-game-pass-ultimate-ctyrikrat-levneji-navod-krok-za-krokem?utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 12. 2022 v 13:59, Michal400 napsal:

Už jsi to zkoušel? Funguje to?

zkoušl jsem mu psát.. 1x mail a 1 sms..nic. Tel nebere. Tak nevím. Počkám do novýho roku a uvidím.

Třeba vyzkouším tu fintu co tu kluci postli.. dokud to jde :) Asi na to brzo něco vymyslí. 

Ale asi né na 3 roky jak se popisuje...sice to vyjde nejlevněji a určitě se to vyplatí, ale vysolit naráz 4 tácy za nějakou licenci se mi moc nechce :D už na tu konzoli se žena moc dobře nedívala. Třeba nás to ani tři roky bavit nebude.

Zkusil bych to asi na rok.

 

EDIT: ještě se zeptám... já teď momentálně už jedu ten Ultimate za ten dolar tzn 25,60 nebo kolik to stálo v té akci na měsíc.

Pokud bych to chtěl hacknout musím počkat až to vyprší, koupit Gold na rok a pak koupit Ultimate za 330 na jeden měsíc a hotovka?

Jak je vůbec možný že to maj tak blbě neošetřený?

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkat až to skončí, jinak se ti totiž gold převede na ultimate podle nějaké jejich tabulky, ne moc výhodně (měsíční gold je tuším 20 dní ultimate apod.)

Pokud máš to první členství za dolar, tak konverze jde udělat znova, ale za cenu měsíčního ultimate (tedy ne za dolar ale za těch 330 jak píšeš)

Podle mě to tak mají schválně, je to dlouhodobě známé a dokonce na oficiálním Microsoft fóru se to řešilo, takže o tom určitě ví, ale nechávají to tak.

Jinak gamepass se určitě vyplatí, jenom za nhl a forzu bys dal to, co za 3 roky gamepassu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem tomu borcovi z bazose psal. Rika ze ma pouze mesicni kupony. Zadas, hrajes, az vyprsi zadas novy. Prej to nejde nacvakat tam vic najednou, ale musi se fakt pockat do vyprseni. To je trochu opruz. 
Zrusil jsem predplatne a cekam az vyprsi, pak zkusim tu gold fintu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 12. 2022 v 21:12, nickolas napsal:

Ja jsem tomu borcovi z bazose psal. Rika ze ma pouze mesicni kupony. Zadas, hrajes, az vyprsi zadas novy. Prej to nejde nacvakat tam vic najednou, ale musi se fakt pockat do vyprseni. To je trochu opruz. 
Zrusil jsem predplatne a cekam az vyprsi, pak zkusim tu gold fintu. 

A prosimtě jak jsi ho kontaktoval? Možná by nebylo špatný si občas koupit jen ten měsíc, stáhnout 5-8 her a mít zas na nějakou dobu vystaráno :)

Teď už mám staženou Forzu 5, Hitmana 3, Halo Infinite a pro holky Minecraft. Ještě mám ve frontě poslední Battlefield a Assasin Creed. Pak sosnu ještě nějaký to lego a budem mít vystaráno :) za 25kč dost dobrý :D dnes jsem koukal v Olympii v JRC jen to Halo stálo cca 1600 to samý ta Forza Horizon 5 atd... Šílený cifry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...