Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, nickolas napsal:

Normalka pres tan mail, co tam ma. Odpovedel druhy den. 
 

Ale nemyslim ze bude fungovat hru s passem stahnout a hrat ji bez pasu…

Ok...taky mě to prve napadlo, ale proč by tam byla tedy volba instalace když skoro všecho (a děláme to) pouštíme z cloudu. Ta hra má třeba 70GB a stáhne se na disk...proč by pak neměla jít spustit bez cloudu. Samozřejmě je to možný..napadlo mě to ale když jsem viděl že jdou ty hry stahovat a ty velikosti jsou fakt real co znam z PC tak jsem si řekl, že to asi fakt realně stahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No a nebo poctive spocitat co se hraje. Ono to nakonec nemusi byt tak vyhodny, to predplatny. 
Ja mam za sebou asi rok a pul. Zpocatku to bylo jasny, predplatny. Ale postupem casu chcou kluci veci, ktery v predplatnym nejsou a zacina to byt na povazenou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U trojek bylo na ovladači uprostřed tlačítko PS, podržet a vyskočila nabídka ukončit hru, vypnout ovladač, vypnout konzoli a ještě možná něco, už jsem nehrál ani nepamatuju a Sony aspoň u telefonů mění věci, co logicky fungovali, tak úplně netuším, bude-li to co platný, ale zkus to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, (Miloš) napsal:

U trojek bylo na ovladači uprostřed tlačítko PS, podržet a vyskočila nabídka ukončit hru, vypnout ovladač, vypnout konzoli a ještě možná něco, už jsem nehrál ani nepamatuju a Sony aspoň u telefonů mění věci, co logicky fungovali, tak úplně netuším, bude-li to co platný, ale zkus to.

Přesně takhle to dělá, tak snad správně. Hru ukončí, ale nedostane se z hlavního menu, aby rozjel jinou, musí nejdříve vypnout celou konzoli a pak zase zapnout. Možná proto, že je on-line a ne na cd . Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak se mi blíží konec měsíčního předplatné.. 28.1 bude končit. Vypl jsem si tedy radši už to automatický účtování.

Vypadá to nakonec že koupím něco jako toto:

https://aukro.cz/xbox-game-pass-ultimate-13-mesicu-okamzite-dodani-7029783561

tady sice super cenovka, ale obdržíš 13 kódů a každý měsíc to musíš prodlužovat. 

https://aukro.cz/xbox-game-pass-ultimate-12-mesicu-1-mesic-zdarma-zaruka-7027219558

toto cenou trošku jinde, ale zase dle popisu obdržíš jednorázovej kupón a 13 měsíců pak nic neřešíš.

Asi to tak dopadne protože nemusí být vždy čas, nebo nebudeme doma a budou doma děcka sami atd... no asi si připlatím za ten komfort.

Původně jsem chtěl tu ofiko cestu s tím trikem na ultimate, ale to vychází 2x dráž cca. 

Tak zkusím zakoupit a pak dám info jak to dopadlo :) Nicméně týpek tam má X nákupů atd tak by to mělo být ok. Snad.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak týpek už poslal kódy... jeden je prý na live GOLD a pak hned mám zadat ten druhý co z toho udělá Ultimate a přídá měsíc. Takže přesně jako ten trik..  jenže orig. Live Gold stojí 150kc měsíc, takže když to vypočítám a přidám 330kč za ultimate vyjde mi to na 2130,-   12x 150kc + 330kč Ultimate (ten asi přidá 1 měsíc).

Já nakoupil za 1450,- tak jsem trošku ušetřil no. Není to 2x tolik ale lepší než nic :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Od začátku tejdne paříme Nintendo Switch Sports a musím říct, že se jim to fakt povedlo. Hodně dobrej je golf. Zkoušel jsem si ho v reálu asi 3x a přijde mně to věrný. Bowling je tak napůl. Tenis, volejbal a badminton je akorát o tom máchnout ve správnej čas. Ke zbytku jsme se ještě ani neprohráli :)

Hrajem to doma ve třech a dá se u toho pěkně hecovat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...