Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Starcraft Broodwar asi 4 roky s menšíma přestávkama sem nic jinýho nedělal :) každý den minimálně 10 hodin tvrdého téningu o víkendech více...

 

No neříkej mi, že TY seš ten prudič co furt prudil na BW i SC CZE-1 :D Na 10 hodin denního tréningu jsi teda nic moc nepředvedl. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
Duna, master of orion, doom :-), Duke nukem.....

Joo, pěkné vzpomínání. Jel jsem 1h a půl přes celou Prahu pro nějaké hry. Z těch 40 nových disket 2 špatné, takže ještě ten den zpět pro part8 a part34.

Battle Isle, Pinbal Fantasies, X-Wing.

Ale bezkonkureční na Atari 800XE - Riverraid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Já dříve ulítával na NFS2 a na Elastomanii.

elastomania - já taky, mnoho let :). dodnes ji považuju za naprosto geniální, co se týče zábavnosti a hratelnosti. tvořil jsem si i vlastní levely. hlavně ten fyzikální model motorky je neskutečně srandovní, užil jsem s touhle hrou spoustu legrace. dnes mám v kompu X-moto, což je variace s lepší grafikou, ale už to není ono, chybí ta téměř nekonečná pružnost pérování :)

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako člověk lehce závislý na výpočetní technice jsem hrál takovou spoustu her že jen vypsat seznam by bylo na hodně dlouho. Hlavně strategie, RPG a FPS. Jen pozoruji že jsem z teěch moderních her tak zhýčkaný grafikou že už mě staré klasiky tolik neoslovují jako dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...