Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Ulítával jsem si na spoustě her, ale z těch co tu myslím ještě nebyly zmíněny mi asi nejvíce utkvěl v paměti byl System Shock 2. Dokonce jsem si ho ne tak dávno originál z nostalgie koupil na eBay, ale nepodařilo se i ho na Ubuntu kloudně rozběhat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak jsem si s oblibou teď nainstaloval STUNTS, díky za osvěžení paměti, jinak třeba co si pamatuji tak - Alcatraz, Aladdin, nejstarší Worms. Teď jsem konečně našel přes google i tuto hru - Gunboat. Nemohl jsem si vzpomenout

Posted Image

Upraveno uživatelem JanC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo o něčem podobném jako Doom, co by chodilo na Win7 a bylo to zadarmo? Občas bych se potřeboval trochu odreagovat.

 

Tak se zaregistruj na quake live... ten ti bude chodit v prohlížeči a je to bomba na odreagování: http://www.quakelive.com/#!home

 

Za mne nostalgicky vzpomínám na System Shocka, který je pro mne dosud legendou.

V posledních pár letech jsem na čas (3roky) propadl hře World of Warcraft kde po již roční abstinenci hraju již jen občasně s kamarády Left 4 Dead 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V úplným začátku to byly bezejmené videohry s grafikou "kostička vedle kostičky" :D Pak jsme na dědovo 286 pařili Autíčko Put put, Wacky wheels, Prince of Persia nebo kultovní Wolfenstein 3D. Na vytuněné 486 zas Trasnport Tycoon, Worms a UGH. Opravdová nostalgie.

Teď mám v pc asi rok na odreagování Burnout a Mafii 2 ale už moc nehraju :sniper: , spíš bych si ze srandy pustil ty staré pecky co běhaly na 286...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to bude deset let, co vyšlo Age of Empires II /Age of Conquerors. Podařená nadčasová strategie, která šla hrát bez zbytečných složitostí a spolehlivě zabrala dlouhé hodiny.

Funguje ještě dnes !!

Právě kvůli ní jsem musel synkům propojit pécéčka a pak se zařadit do fronty na souboje :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Monkey Island, Indiana Jones ... vsechny adventury od lucasarts.

microprose GP F1 2+3, doted (po >10ti letech) si presne pamatuju cely Monako.

a fukovy textovky na ZX

 

uplne sem na to dostal chut. Larry byl taky fajn, Kyrandia...jeee...asi si stahnu nejaky emulator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to nekde doma i s emulatorem ... to kdyz sem si na to kdysi vzpomnel a to hledani sem i nekam dotahnul.

predem upozornuju, ze to je silne navykovy.

 

uplne sem na to dostal chut. Larry byl taky fajn, Kyrandia...jeee...asi si stahnu nejaky emulator

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník ducati.corse

za první záseky u tenkraát myslím 486dx2 jsem měl na simcity2000 a Ufo a moje uplně nejoblínenější hry jsou : Half Life 2 episode 1 , episode 2 a Return to Castle Wolfenstein ta mě bavila asi nejvíc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem odkojený strategiemi (převážně-jednotka Unreal byla nej, to se i Kvák mohl zahrabat... ;) ) ale slovenský Cauldron svým Spellcrossem je u mne jedna z nejlepších her nafurt (latinsky "navždy"). Geniální dabing, výzkum, encyklopedie, reálnost prostředí a akcí z toho plynoucích, těžký to bylo jak ošípané (engliš verze naopak lehká až hanba), ukládání, že jeden přemejšlel zda uložit, dokaváde jej Other Side nerozmašírovala... Krásnejch cca 60 mega na disku a dlouhý to bylo jak splácení hypotéčního omylu... U mne to má přednost i před sierry Caesarem a Pharaohem. Dokonalost.

 

Pane? Ano, pane!

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...