Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na switch jsou dobrý hry a porty klasik, ale to zas nemá nic společného s pohybem no. Je tam Fortnite, Minecraft, já mám teď rozjetýho Zaklínače. Na cesty fajn. Pokud bys to měl mít jen k televizi tak stačí nějakej starší kus klidně bez Oled a dají se sehnat s modchipem na stažený/pirátský hry. Na použití v handheldu ale raději Oled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xbraj19 - Switch je co se týče možností pohybovek těžce podceněnej. Hledal jsem a vím akorát o sérii Just Dance, Ring Fit a Switch Sports.
Posledně jmenovaný jsou výborný, šest sportů, opravdu se u toho rozhejbeš. Ale Wii bylo v tomhle mnohem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na starý kolena jsem si snad poprvý v životě šel stoupnout do fronty, na otevření nový prodejny JRC na Flóře a ukořistil PS5 za Baťovskou cenu 🙂 Zejtra jsem doma celej den sám, tak bude pařba! 😄

IMG_0320.jpeg

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

During PlayStation’s Black Friday promotion from November 17 – 27, players who join PlayStation Plus can save up to 30% on 12-month membership plans. Current PlayStation Plus members can save 25% when upgrading a current plan to PlayStation Plus Extra, or save 30% when upgrading to PlayStation Plus Premium/Deluxe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...