Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Tak Krakout mě úspěšně minul. :( A PMD 85 je kapitola sama o sobě. :D Měli jsme to v kroužku mladých programátorů a moc se na tom dělat nedalo. Ten výměnný modul co tam byl (už nevím přesně na co, možná měl každý jiný programovací jazyk Basic, Pascal ....?) se strašně přehříval, takže pokud v místnosti bežele pět a více PMD, tak se nemuselo v zimě topit. Navíc ten kroužek vedl jako volnočasovou aktivitu nějaký lampasák a podle toho to vypadalo. K učení přistupoval jako k výcviku čety pro útok na nepřátelský bunkr a nerozpakoval se v případě neposlušnosti aplikovat tvrdé kázeňské tresty. A neposlušnost byla cokoliv od zírání z okna (méně závažné) až po "programování" a  hraní primitivních her (nejzávažnější). Protože, cituji " Výpočetní technika není na hraní, vy kluci pitomý, a má sloužit jenom k posílení národního hospodářství a národní obrany. A tím, že to používáte k honění kuliček po obrazovce ničemu z toho nepomůžete a ještě dostanete pár pohlavků." Ano, ano, honění kuliček byl největší hřích. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když se tady tak rozjelo to retro téma - kdysi jsem si udělal takovou minisbírku (vlastně ji pořád doplňuju, ale už jen občas) těchhle starých hracích mašinek. Tak až tohle šílenství skončí a budem se moct zase scházet, můžeme udělat retro párty - hardware dodám, mám Atari 800 XL, XE i 1040 STF, Commodore 64 i Amigu, Sharp MZ 800 a v neposlední řadě Sinclair Spectrum+, všechno víceméně funkční 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Rob2805 napsal:

Když se tady tak rozjelo to retro téma - kdysi jsem si udělal takovou minisbírku (vlastně ji pořád doplňuju, ale už jen občas) těchhle starých hracích mašinek. Tak až tohle šílenství skončí a budem se moct zase scházet, můžeme udělat retro párty - hardware dodám, mám Atari 800 XL, XE i 1040 STF, Commodore 64 i Amigu, Sharp MZ 800 a v neposlední řadě Sinclair Spectrum+, všechno víceméně funkční 😎

Jenom škoda, že to do Brna mám bratru 300km. Z toho 200 po D1. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, hopa26 napsal:

Electroworld má slevu 20% na hry a herní příslušenství.  ( platí i na PS5 hry co mají v nabídce ) kód: K3HRY20 . 

Tak ti teda pěkně děkuju, predobjednal jsem ac a rovnou tam hodil i cod 😄A stejně vím, že to nebudu hrát, protože doteď nechápu a neumím si představit, jak se hrajou střílečky na gamepadu. V battlefieldu jsem se nedostal ani přes vyukovou misi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kluci, má tu někdo zkušenost s Nintento switch lite pro děti? Máme kluky 6 a 7,5 let a uvažujeme o těch konzolích jako dárek k Vánocům. Starší bude mít mobil až za cca rok a půl... Zajímá mě jestli to pak neskončí v šuplíku s nástupem mobilu a jestli pak nákup her není finančně zabijáckej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nintendo Switch (ne Lite verzi) a 6 letý dítě mám doma, myslím, že potenciál do budoucna v tom je.Zatím jsme ale neobjevili moc her, který by ve svým věku mohl hrát sám. Je fakt, že to máme píchlý k televizi, kde je to asi trochu jiný než jen v ruce.
Ceny her mně teda přijdou oproti jinejm konzolím zabijácký, ale zas to občas vyváží pohybový ovládání, s tím se dá zažít spousta legrace.

BTW Nintendo Switch je údajně těsně za polovinou plánovaný životnosti, takže za takový 3 roky to bude asi pomalu mizet ať chceš nebo ne. 

Upraveno uživatelem Paw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny her jsou vážně masakr, dvě dosovky za 800, no nekup to https://www.alza.cz/gaming/disney-classic-games-aladdin-and-the-lion-king_1?dq=5680286 blbej Pinball za 500 https://www.alza.cz/gaming/star-wars-pinball-nintendo-switch-d5671060.htm

Celkově mi přijde, že je her málo a půlka z nich jsou pokémoni...spíš bych koupil menší android tablet a bt gamepad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 10. 2020 v 11:00, Liqid napsal:

Teď jsem dojel remake Mafie a je to dost mizerný. Kdo sakra dělal jízdní model??? Proč jede všechno hned driftem včetně motorky a naloženého náklaďáku? Celkově je ta hra jedno velké WTF...a to jsem se tak těšil :(

Ten jízdní model několikrát zmiňoval i Dan Vávra v rozhovoru na twitchi a moc nadšený z toho taky nebyl, viz link - cca od 3:35:30.

 

Upraveno uživatelem morbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Paw, her je dost, ale nintendo se orientuje dost na asijský trh a hry včetně exkluzivit tomu odpovídají. Za plnou cenu jsou hry opravdu drahé, ale z druhé ruky nebo v nějakém dealu na online shopu se dá pořídit slušně. NBA 2K20 jsem koupil za 70,-Kč místo litra apod.. A pokud koupíš krabicovou Zeldu z druhý ruky, prodáš jí za čtvrt roku za stejnou cenu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo Mafii nebo Ghost of Tsushima na PS4 k prodeji? Info prosím do zpráv
Pokud by se ti jedno nebo druhé od někoho podařilo sehnat, tak se rád případně stavím do řady na odkup po dohrání (neplánuješ-li si je tedy nechat ve sbírce).

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Liqid napsal:

A co znamená dost? Když to srovnám s ostatními platformami, tak je jich prostě málo. Když jdu třeba na Xzone, tak pro switch mají 260 her, Xbox 454 ,PS 955 a na PC 4000. 

Né všechny hry vycházejí fyzicky a navíc většina z nich by se u nás neprodávala tak dobře jako v Asii, takže je treba xzone nezařadí. Každopádně nintendo online shop mi ukazuje 4600 položek her pro switch. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, hopa26 napsal:

Jestli teda po Mafii tolik touzite, tak ji mohu zapujcit. Mam dohrano.

Rád si jí projedu, v nastávajícím kriminálu.

E: Jsem se přeřekl, chtěl jsem říct v houmofisu.

Upraveno uživatelem Americkej
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...