Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

To jsem asi byl ja. Lidi rikaji, ze Bioshock je docela podobny. To jsem nicmene nehral, tak nevim. Ale lidi tu serii hodne chvali.

Co bys mozna mohl zkusit je Thief: Deadly shadows. To by se vic podobalo hre na low chaos. Nicmene je to uz trosku jine. Je to takova plizicka a nemas zadne specialni vlastnsti. Je to uz relativne stara hra, ale podle me vypada porad pekne. NIcmene protoze je stara, tak je obtiznejsi. Nevede tolik za ruku. Dalo by se rikct, ze skoro vubec nevede za ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bioshock Infinite je super jízda. Není tam taková svoboda a variabilita jako v Dishonored, ale méně schopností ale znamená více akce. Hru táhne parádní příběh, originální prostředí u výborná postava Elizabeth.

Thief už je dědeček a ve srovnání s Dishonored asi neobstojí, ale za zkoušku nic nedáš. Jinak bych doporučil ještě jeden starší kousek Deus Ex : Human Revolution. Příběh, stealth, hackovani + rpg prvky.

Pokud nemusí být fps hra, tak poslední tři Hitmani jsou vybornej assasinsskej sandbox, ale příběh minimální. Na druhou stranu ta znovuhratelnost je obrovská.

Jinak ještě k Dishonored, vývojáři Arkane Studio letos chystají novinku Deathloop a to bude pro fanoušky Dishonored rozhodně lahůdka. Hra měla vyjít tuším někdy v květnu, ale je odložená na září.

A teď jsem si na konci vzpomněl na Cyberpunk, ale to je asi kategorie sama pro sebe :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo se diva na hokej nebo fotbal, ja jsem zacal koukat na zapasy Counter Strike. Dneska se hralo finale (best of 5 maps). Normalne se hraje do doby nez jeden tym dosahne 16 vitezstvi na jedne mape. Jedna z tech 5 map se hrala do 28:26, coz bylo tusim pate prodlouzeni. Celkove to finale hrali skoro 8 hodin a takhle to borec uzavrel (eco (economy round = nekoupil si zran, ani armor, ...) a zbyvaly mu 2 HP):

1 vs 4

https://clips.twitch.tv/TrappedRefinedSnoodHumbleLife-JndauxOATlmgs_8w

Kdo umi anglicky, pustte si i komentar.

Upraveno uživatelem Baldic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Nefunguje nám přihlášení na xbox, resp. na konzoli se přihlásím, ale hry co máme na gamepass (ultimate) nespustím, skočí hláška přihlaste se účtem na který jsou hry stažené (duh, mám jen jeden účet a na něj přihlášený sem).

Na webu xbox přihlásit - email - heslo - fuckoff hláška not working, takže chyba bude u microsoftu? Zkusíte někdo jestli to funguje pls? 

Tak nemusíte zkoušet, nejede, jedině funguje appka, kde jsou vylepené chybové hlášení a konstatování "hlavního výpadku", takže chyba je skutečně u MS. 

 

Screenshot_20210506-202149_Xbox.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

dd99cb74dbf7c4df1c73dc2636379b66.jpg

Čau, musím se pochlubit svoji sbírkou. Od března mám ps5, do té doby od 1990 hráč na PC. Musím říct, že konzole má mnohé do sebe. Je jak ekonokicky výhodnější, tak k ní člověk sedne a hraje. Prostě jiný vesmír jak pc. Na tom už jen klasické RPG a strategie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 5/6/2021 at 8:14 PM, Tom4 said:

Nefunguje nám přihlášení na xbox, resp. na konzoli se přihlásím, ale hry co máme na gamepass (ultimate) nespustím, skočí hláška přihlaste se účtem na který jsou hry stažené (duh, mám jen jeden účet a na něj přihlášený sem).

Na webu xbox přihlásit - email - heslo - fuckoff hláška not working, takže chyba bude u microsoftu? Zkusíte někdo jestli to funguje pls? 

Tak nemusíte zkoušet, nejede, jedině funguje appka, kde jsou vylepené chybové hlášení a konstatování "hlavního výpadku", takže chyba je skutečně u MS. 

https://xbox.com/status funguje taky - jen pro příště, kdybys potřeboval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Baldic napsal:

Akorat to ma kokotsky ovladani. Nad mys s klavesnici nic neni.

Jestli to nebude spíš jen rukama :) Je to o zvyku a hodně her pomáhá auto aimem, např. ve hrách od Rockstárů se stačí opravdu jen zhruba přiblížit a automaticky to zaměří - pro mě jako pro člověka, co hraje na gamepadu přes 20 let je naopak prvek, kterej vypínám jako první. Fakt jen zvyk a trénink

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...