Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Nemáte někdo z poslední doby zkušenost, jak dlouho cca trvá na Alze dodání PS5? Mám v plánu pořídit edici s mechanikou jako svatební dar a na Alze (případně Mall) mám možnost využít poukázky co mám...tak než to začnu řešit někde bokem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zkus, v nejhorším to někde koupíš od překupníků a pak prodáš a jsi na nule... Ale já třeba na datartu (vím, že se ptáš na alzu, ale spíš pro kontext) čekám od září, planovane dodani bylo na vanoce a zatím to nevypadá, že by se to někam posunulo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Už na nás taky došlo a kluk nechce nic jiného k Vánocům než PlayStation 🤓 Pětka je nesmysl, tak plánuji starší čtyřku nějakou verzi Pro. Je třeba si dát na něco pozor u staršího kusu? Prodejce dává rok záruku, a prý že jdou na ni bez problémů i hry z pětky....pro mě španělská vesnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, dykmore napsal:

Na ps4 že jdou hry z ps5?

To neříkal tedy prodejce, ale jeden známej co čtyřku má, jestli jsem ho tedy pochopil správně 😬 Ostatní čtyřky hry na pětku taky berou, ale přehřívají se...hm, takže nefungují? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem xboxák, ale dovolím si tvrdit, že nativní hry pro ps5 na ps4 určitě nespustíš. To by nedávala existence ps5 smysl. Může to fungovat možná naopak v nějakém režimu zpětné kompatibility.

Co se týče tvého dotazu, pokud tomu nějak extra nehovíš, jestli můžu poradit, kup raději novou konzoli. Je to trochu jako s použitými hodinkami - když víš, na co koukat a na co se ptát, riziko že tě někdo napálí je malé. Konzoli bych  použitou takhle koupil možná od kámoše, ale od "prodejce co dává rok záruku" ne. Svůj Xone jsem koupil před 4 lety použitý bez záruky a dodnes jede jako střela, ale byl jsem připravený, že když klekne, nebudu řešit opravu ani reklamaci a hodím ho do popelnice. A řeknu ti, že kdybych tehdy věděl, kolik radosti udělá, klidně bych ho koupil nový za plnou palbu a nelitoval dnes ani koruny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, dykmore napsal:

No já jsem xboxák, ale dovolím si tvrdit, že nativní hry pro ps5 na ps4 určitě nespustíš. To by nedávala existence ps5 smysl. Může to fungovat možná naopak v nějakém režimu zpětné kompatibility.

Co se týče tvého dotazu, pokud tomu nějak extra nehovíš, jestli můžu poradit, kup raději novou konzoli. Je to trochu jako s použitými hodinkami - když víš, na co koukat a na co se ptát, riziko že tě někdo napálí je malé. Konzoli bych  použitou takhle koupil možná od kámoše, ale od "prodejce co dává rok záruku" ne. Svůj Xone jsem koupil před 4 lety použitý bez záruky a dodnes jede jako střela, ale byl jsem připravený, že když klekne, nebudu řešit opravu ani reklamaci a hodím ho do popelnice. A řeknu ti, že kdybych tehdy věděl, kolik radosti udělá, klidně bych ho koupil nový za plnou palbu a nelitoval dnes ani koruny :)

Díky za postřeh... já bych klidně vzal novou, ale čtyřku už asi neseženu a kolem kluka mají čtyřku všichni, takže k mání i halda her. Ta cena pětky se mi zdá nehorázná, takže mě nic jiného než starší nezbývá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Frantik napsal:

Dej si tady inzerát. Ja ho nedavno dal a za desítku jsem ji sehnal. Komplet baleni a je jak nová a parim, jak vo život 🙂 

Zítra mrknu po cestě na jednu Pro za osmičku co mám zamluvenou právě s tou jednoletou zárukou a pokud se mi to nebude líbit, tak si dám inzerát sem :cheers: Chci ji k Vánocům a pokud prodejce nekecá, měla by být ve stavu novém....no uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

afri, nekupuj ji tu 4ku. fakt se neoplati.  

i kdyz maj kamaradi ps4 mohou hrat s klukem i s ps5, ktera je ve vsem lepsi. nejen grafika a zvuk, ale nacitaci rychlosti, lepsi ovladac, je vyrazne tissi... 

a jako bonus na ni pustis i hry z ps4.  

opacne to nejde. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...