Jump to content

Herni konzole a hry obecne

odklizec
 Share

Recommended Posts

proč ne? Já mám 160cm televizi ve svojí trucovně, myš na stole napravo, nohy na stole u televize, rozvalenej v křesle a místo klávesnice levou půlku ovladače, s páčkou. Klávesy už nechci, nemají plynulý nárůst.

http://www.tuact.com/products/venom-x

:D Sem věděl, že se ozveš... :D Proto píšu "pro mě", halt to každej máme jinak.

Pánové dneska jsem dohrál Crysis na PC (s hi res detaily). Hrál jsem ji po dlouhé době a na to, že je z roku 2007 neuvěřitelný zážitek. Jak scénář, tak interakce s prostředím na jedničku, nádherná grafika (!) po delší době mám pocit, že jsem hrál kvalitní hru. Málem jsem uronil slzu, když jsem si vzpomněl, jak jsem kvůli Crysis kupoval nejdražší jednojádrové nVidie co byly k dostání a pařil na přetočeném Opteronu  :rolleyes: , jó tehdy měl ještě každoroční upgrade PC smysl, ne jako teď...

• 4 weeks later...

nechce sa mi hladat PC vlakno, tak sa spytam tu

potreboval by som neklikavu (tichu) mys, mate niekto nejaku radu?

dik

Asi uz odpovidam pozde. Mam v praci Hama Roma a je uplne tichoucka. Nejlepsi mys co jsem kdy mel.

vyřešili jsme s mladým problém jestli XBox / PS4 :notworthy:
volba padla na PS4 po náročném testování,jen kdyby si nechal poradit a já nemusel běhat po známých a půjčovat konzole. :frusty:

vyřešili jsme s mladým problém jestli XBox / PS4 :notworthy:

volba padla na PS4 po náročném testování,jen kdyby si nechal poradit a já nemusel běhat po známých a půjčovat konzole. :frusty:

Na základě čeho jste tak rozhodli, jaké jsou zkušenosti?

• 4 weeks later...
  • 2 months later...

Dnes jsem rozbehl Slack pro firemni komunikaci :-) Nejvic me pobavilo to, jak stare dobre IRC, na kterem jsem stravil asi 7 let sveho "progaming" zivota, dokaze byt najednou tezce produktivni :-)))

Edited by Mechac

Tak jsem ted taky resil dilemma Xbox One/PS4. Koupil jsem Xbox One, konzole jako takova mi neprisla spatna, ale to prostredi mi teda neprislo moc prakticky.

Strelil jsem to, koupil ve vyprodeji PS4 za libovou cenu a musim rict, ze jsem mnohem spokojenejsi ...

Ted parim Uncharted 4 a rad si necham od zkusenejsich poradit, jakym titulem pak pokracovat. Tak kdybyste mel nekdo nejaky tip, budu rad!

Tak kdybyste mel nekdo nejaky tip, budu rad!

Mně hodně bavil Bloodborne - bylo to tak těžký, že jsem měl radost z každýho malýho krůčku.. Super hra!

Doom mě naposled taky docela zabavil ... 

A chci někde sehnat XCOM2, za normální cenu, až na něj narazím..

Edited by Jeremy