Jump to content

Herni konzole a hry obecne

Recommended Posts

• 2 months later...
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trochu mladší ročník, ale tuhle znělku si asi budu pamatovat do smrti  

dnes je velmi vyznamna herni udalost ,na ps4 vysla nova hra god of war.

sbira to desitky po celem svete,prvne u teto serie jsou i ceske titulky a kompletni lokalizace.

odpoledne jsem si dal asi 2 hodinky a musim rict,ze od dob tlou na mne nic tak nezapusobilo.

ze hry proste "mrazi" ,spojeni vizualni slozky,hudby,celkove pojeti a vypraveni je dechberouci.

sbira to desitky po celem svete,prvne u teto serie jsou i ceske titulky a kompletni lokalizace.

odpoledne jsem si dal asi 2 hodinky a musim rict,ze od dob tlou na mne nic tak nezapusobilo.

ze hry proste "mrazi" ,spojeni vizualni slozky,hudby,celkove pojeti a vypraveni je dechberouci.

Diky za tip, hry nehravam (teda okrem GT sport na volante) , toto skusim :)

Já čekám, až to dohraje soused :D Mezitím dohraju jeho AC:Origins :D

Zkouseli jste nekdo ted to demo na Detroit: Became Human? Z letosnich her se na neho tesim nejvic, uz ho mam predobjednanej.

Jinak AC Origin jsem prodal po peti hodinach hrani, bylo to stale to stejny - bez nekam, poslechni si nekoho, neco mu najdi a prines mu to atd

jj, zkousel jsem hned jak vyslo, urcite to prubni, je to sice dost kratky (cca 15 min. a mas prvni z moznych koncu), ale urcite si to jednou poridim

jo a demo je ta vsem zanam scena ze strechy, takze bez obav ze spojleru atp.a klidne se do toho pust :)

• 2 weeks later...

GOW dohrano,nadherny ,dlouhy ,s titulky .

Nez to nabidnu jinde chce ji nekdo ?  1000kc za ni ,plus pade na postu. Osobka pardubky,hradec kralove a okoli.

Zas mě chytá herní slina. Ale znam se, zas to bude na chvilku. Takže na stejšn nebo iksbox to nevidim.

Máte někdo doma kombinaci apple tévé a nějakého bezdrát.ovladače (steelseries nimbus e.g.)? Je to k něčemu?

Edited by Maxel

GOW dohrano,nadherny ,dlouhy ,s titulky .

Nez to nabidnu jinde chce ji nekdo ?  1000kc za ni ,plus pade na postu. Osobka pardubky,hradec kralove a okoli.

Já bych ho vzal, osobní předání :-)

Sem GoW prodal vcera v Trutnove, nenapadlo me to dat sem A to sem ho nabizel i na Hradeckym FB profilu pro PS4

@hopa26, demo na Detroit jsem hral, hru uz mam objednanou. Vcera jsme od nich zacal hrat Heavy Rain, sice stary ale uplne super atmosfera

nechci zakladat novy temata v bazaru,kdyz tu mame vlakno. 

hraju uz strasne dlouho,od dob zx spectra.

muj malej je fascinovany vlakama. nejvic ho tedy bavi bouracky a strety vlak vs auto.

mne uz o dost mene,jednu mam ted v realu za sebou.

kdyz malej peta udela hezky ukoly,je uspesny ve skole nebo mame nejaky jiny opravneny duvod ktery si zaslouzi odmenit,pustim mu ps4. opravdu zridka,mimoradne. nikde nestrili,jen si jezdi.  

vzpominam na sebe,kdyz sem slozite nahral na didaktiku hru ,coz byl obrad a pak prisel tatik a rekl "vypadni s tim,chci se divat na zpravy"  ,doma byla jen jedna televize.   :D    jak hrozne to leti,vubec to nevnimam.  

malej peta mel donedavna nejvetsi vyzvu,misi s vlakem .  brecel ,ze to nikdy neskoci.  nahodne sem si ho nahral.   pak to maznu,jen ta radost....

Vy kdo hrajete neco tezkeho a pak to "date" mi rozumite.

https://www.dropbox.com/s/1buha21ufs5iag9/20180306_155111.mp4?dl=0

• 6 months later...

Dohrál jsem (s drobným zpožděním) Diablo III - Ultimate Evil Edition pro PS4. Pokud by měl někdo zájem, tak přenechám za 400 Kč. Osobka v Praze, případně pošta (+50 Kč).

Take u RDR sedim ,mam odehrano asi 35 procent a je to proste nadherny. Nespecham,casto pri plneni ukolu neodolam a zacnu resit  nepovinnou vec,kterou tvurci nenasilne nabidnou a spolehaji na hracovu zvedavost.

Bavi mne to moc.

RDR jsem hrál dohromady asi 2 hodiny a mám odehráno 4 % :D. Je to krásný, ale mně nevyhovuje ten volnej svět. Jsem úkolovej člověk, potřebuju, aby mě hra tahala od mise k misi. A ne abych řešil nákup oblečení, protože je mi v horách zima, chrápala, jedl a mohl si dělat, co chci. Tak nevim, no .. podobný jsem to měl s GTA... ale krásný to je, o tom žádná.