Jump to content

Herni konzole a hry obecne

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trochu mladší ročník, ale tuhle znělku si asi budu pamatovat do smrti  

Je to někde za slušnou cenu? Na Alze to měli v setu, ale už to nenabízí. Asi koupím klasicky dárek sám sobě :-).

Právě, že je. Ještě cca před týdnem a něco než jsem odjel na dovolenou to bylo ta 11800,- a včera koukám na net a maj to teď v akci za 9300,-. Tak jsem pro to byl hned po práci do JRC na Chodově. Za tuhle cenu by to měl mít i Datart ale pokud jsem to pochopil správně, tak to mají jen na asi dvou pobočkách někde v Třinci a ještě někde mimo... JRC to má normálně skladem. Ještě jsem to hlídal na Alze a tam se to vyprodalo během chvíle. Asi to jde na dračku.

Je to pro mne hrozný to přiznat, ale RDR2 mne prostě nakonec nechytlo zdaleka tak, jak jsem myslel. Mám to rozehraný, jsem někde ve 4té kapitole, ale včera jsem zapnul místo toho Yakuza Kiwami (co teď byla v PS plus), nechápu, asi stárnu. Přitom,že je to pecka, je nepopiratelný. Zatím pro mne GOTY 2018 zůstává Kingdom Come.

Zapni. ;)

Včera jsem se tam byl podívat a našel jsem jen mrtvolu v posteli a pár cetek v šuplíku. Jediné co bylo zajímavé, že jsem se do chaty dostal až na třetí pokus. Poprvé mě sežral grizzly a podruhé 3 vlci :-)

Včera jsem se tam byl podívat a našel jsem jen mrtvolu v posteli a pár cetek v šuplíku. Jediné co bylo zajímavé, že jsem se do chaty dostal až na třetí pokus. Poprvé mě sežral grizzly a podruhé 3 vlci :-)

Neřikaj ti doma Škodík? :)

Někdo tu prosil o nespoilování a ty to takhle naplacáka vytroubíš.

Tak já pustim další zajímavost - Zajděte na návštěvu ke zbrojíři do Rhodes. (nápověda - podívejte se pořádně okolo)

Edit: Rád hodim další. Člověk fakt narazí na neskutečný věci. Podotýkám, že dávám věci, který jsem objevil sám.

Edited by John_Lenon

Neřikaj ti doma Škodík? :)

Někdo tu prosil o nespoilování a ty to takhle naplacáka vytroubíš.

To byla ta pointa? :-D

Já jsem čekal nějaký poklad nebo léčku vrahů, jako když jsem chtěl prošacovat oběšence.

Tak já pustim další zajímavost - Zajděte na návštěvu ke zbrojíři do Rhodes. (nápověda - podívejte se pořádně okolo)

Edit: Rád hodim další. Člověk fakt narazí na neskutečný věci. Podotýkám, že dávám věci, který jsem objevil sám.

Zajdu se tam podívat, až to příště zapnu a budu se snažit to už nevykecat :-D

Hra je opravdu úžasná. Za mě to nemůžu absolutně s ničím ani srovnávat.

Já jsem čekal nějaký poklad nebo léčku vrahů, jako když jsem chtěl prošacovat oběšence.

Pointa bylo to, ze ta chata je medvedi brloh. Kůň by te mel u ni automaticky shodit.

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Hergot další spoil! Ja sem jeste obesence nepotkal!

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

• 2 weeks later...

Ahoj,

když by měl někdo zájem, tak přenechám Titanfall 2 za 200 Kč a Zaklínače (GOTY edice) za 450 Kč - oboje pro PS4. Můžu předat v Praze.