Jump to content

Herni konzole a hry obecne

odklizec
 Share

Recommended Posts

Nebo můžeš zkusit dvě konzole v jedné...nintendo switch. Je to takový kompromis. Vychází na to i AAA tituly jako Witcher, Skyrim, Doom, Zelda a zároveň se děcka vyblbnou na mariovi, hopsání apod.

Switch má problém s aaa hrami v docku (jo, Zelda běží fajn, ale vše ostatní je kvůli propadum fps spíš horší než lepší). V handheld módu to jde, ale to asi není to pravé. Jo a dobrý závody na switch, pokud vím, vůbec nejsou. Max nějaký Mario Kart,...

Na switch vyšlo wrc a ještě nejaká rally, ale obecně těch závodních tolik není. Já teda na switchi dohrál witchera a to je určitě jedna z nejnáročnějších her. Běželo to krásně a plynule. Těch AAA titulů není moc, ale na druhou stranu má switch potenciál bavit celou rodinu (mario, pokemon, mario kart apod.)

Dobrá volba. Určitě "potřebuješ" Forzu, ideálně Horizon 4 a Gears of War nebo Gears 5. Pak bych dal Halo a tím si asi ty nejlepší exkluzitivy vyčerpal.

Zvaž nákup xbox live gold, můžeš hrát online, ale hlavně každý měsíc dostaneš až tři hry zdarma a někdy tam jsou slušný hry. Stojí to ročně kolem 1200,-, jednou zaplatíš a máš klid.

No a pak za 250,- je služba Game Pass, která funguje jako knihovna a můžeš si zahrát cokoliv. Samozřejmě tam nenajdeš ty nejnovější hry, ale např. ta Forza nebo Halo tam asi budou.

Edited by PavelSch

Hráte niekto WoT?

Večer som skoro dostal infarkt, na randome toľko dementov, že som si musel vypnúť chat. Každého som posielal do pr...

Wot je v tomto este dost v pohode, co zrusili ff ti retardi z teamu nemozu prakticky nic a ti u enemakov len potesia. A chat som vypol hned ako tu featuru zaviedli... uz je to par rokov.

Edited by cali

Právě jsem začal Nioh první díl a zatím cajk. Je pravda, že jsem na souls hrách už něco odehrál. Aktuálně mám chuť rozsekat ovladač v kingdom come, protože se snažím vypáčit zámek...

První dva regiony celkem jdou, pak už to je jen těžší a těžší. Paradoxně mě ve hře neutrapily ani tak bossove, ale inventář, resp množství itemu a statu. Ale ve dvojce jsem se do toho zakousnul a chci to dojet až k endgame.

Jo, zámky v KC jsem myslím tenkrát ani nepochopil a pacil jen na náhodu. Dokonce myslím, že pak časem vydali patch, který to měl trochu zjednodušit. Na mě ta hra byla celkově už moc realistická a dal sem ji max 5 hodin. Možná někdy v budoucnu se k ní vrátím..

Tak jsem si kvuli tomu svinstvu venku koupil PS4 Pro a k tomu The Last of us. A v te hře to vypadá skoro jako aktuálně když vylezu ven. To jsem si zas pomohl. Nějaký návrhy, co si zahrát na téhle konzoli..něco co nejde přejít? Mám rad střílečky, aspoň trochu s příběhem, auta, letadla..a to je asi celý.. :) Dík za tipy.