Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobrej plán.

Já sem v bytě nakonec spokojenej, na barák bych (teď) asi neměl čas.

3kk je malý, časem bych zkusil překecat souseda naproti, aby mi ?zadobře? střelil/vyměnil 5kk střešní byt s terasou.

Nedávno se rozvedl, tak tak velký nepotřebuje :)

 

Anyway. Konec OT, zpět k gamesám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď taky. Jsem v Praze, všude kousek, nedokážu si představit, ze strávím kazdej den v autě dvě hodiny jenom abych se dostal do práce a domů. Ale až mladej vypadne, tak mizím.

Máš recht, trochu jsme uhli.

 

Rovnou se zeptám. Na PS je Mafie 3, je to tak? Jaký to je? Mám si to koupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V plným světle už je ta tapeta o poznání veselejší. K tý pánský trucovně, takhle s kamarád zařídil pod barákem napřed garáž, pak přistavěl druhou větší, a dneska už tam má komplet vybavenou velkou kuchyň, sedačku, dvě televize a záchod i sprchu. Po schodech do baráku chodí už zřídka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď taky. Jsem v Praze, všude kousek, nedokážu si představit, ze strávím kazdej den v autě dvě hodiny jenom abych se dostal do práce a domů. Ale až mladej vypadne, tak mizím.

Máš recht, trochu jsme uhli.

 

Rovnou se zeptám. Na PS je Mafie 3, je to tak? Jaký to je? Mám si to koupit?

za me Mafii 3 nebrat, odehral jsem sotva hodinu a to jsem se uz hodne premahal ... na PS4 je spousta mnohem lepsich hernich zazitku, misto mafie rozhodne GTA .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak xbox dobrý. Do ovladačů nabíjecí baterky a jsme all set.

Akorát mě překvapuje velikost některých her (zaplatili jsme si kombinaci online hraní a knihovny) okolo 60 až 100 GB. Chvíli se to stahuje no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mládenci, nemáte někdo typ, kde by slo nechat opravit Atari Lynx II? V devadesátkach má oblíbená konzole, teď jsem ji našel při vyklizení garáže, ale víc věcí tam blbne.A přitom her mám plnou kabelu...

Upraveno uživatelem Tenglis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ikdyz jsem oldschooler a chtěl si po letech vyzkoušet Lynxe v ruce, ale emulace by teoreticky být mohla. Nějaký návrh?

 

Mám velešikovnýho kamaráda, co si doma dělá podobný renovace... Když mi pošleš SZ s popisem, případně fotodokumentací, rád mu to předám - a uvidíme, jestli se na to bude cítit. Když jo, zprostředkuju kontakt.

Je to šikula a zná svý možnosti. Určitě Ti to nepoškodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...