Přejít na obsah

Tissot T-Touch


Mech

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na T-V8 stojí safír dle mých starých info okolo 3000,- komplet výměna, a není touch, takže 5000,- bych věřil, sedm se mi zdá až dost. Sám si to asi neuděláš, no asi uděláš, ale né výměnu toho sklíčka :-) Vede od něho stranou pod ciferník ke kalibru takové platíčko plochého drátu, ktarý budeš asi horko těžko fixovat"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám otázočky. Vymieňali ste už niekto v T-TOUCH-och batériu sami? Koľko vydrží tá baterka?

Diky, príjemný deň.

Baterii sam vymenovat nedoporučuji,jelikoz jsem si pred dvema lety za dobrou cenu na Ebay koupil Tissot T-Tocu titanium,a pri serizování letního casu,mi nefungovalo tlačítko +,tak jsem je zanesl do Ostravskeho Dealu,poslali je k Hanákovi do Brna,a odtama mi volali,ze byla neodborne vymenena baterie,a ze ten co ji vymenoval poskodil CELÝ STROJEK,tak jsem málem dostal infarkt,ze kokokokokokolik to bude stát...paní mi sdelica cenu,ze to vyjde 3800 i s prací,tak jsem si to nechal udelat,a srojek už mám asi dva roky,běží a bez problémů funguje.jen se mi pred páe měsíci objevil nápis "bat" na displeji,no ignoroval jsem to,s tim umyslem,ze se stojek po vibití sám zastaví,no nápis zmizel a hodinky fugují jak mají a už je tomu skoro dva roky.

K tomu strojku jeste ,poslali mi ten spatný strojek s opravenýma hodinkyma nazpeta jak jsem jej zkoumal,dosel jsem nato,ze ten magor,co to menil,tak zlomil takový ten pérkový plíšek,který dělá tlačítko nad ním pohyblivý.tudíž oprava by se snad nejak dala,ale v Brne se stím nechteli drbat..

 

 

 

Jinak zkušenosti s mými hodinkami jsou jen pozitivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterii sam vymenovat nedoporučuji,jelikoz jsem si pred dvema lety za dobrou cenu na Ebay koupil Tissot T-Tocu titanium,a pri serizování letního casu,mi nefungovalo tlačítko +,tak jsem je zanesl do Ostravskeho Dealu,poslali je k Hanákovi do Brna,a odtama mi volali,ze byla neodborne vymenena baterie,a ze ten co ji vymenoval poskodil CELÝ STROJEK,tak jsem málem dostal infarkt,ze kokokokokokolik to bude stát...paní mi sdelica cenu,ze to vyjde 3800 i s prací,tak jsem si to nechal udelat,a srojek už mám asi dva roky,běží a bez problémů funguje.jen se mi pred páe měsíci objevil nápis "bat" na displeji,no ignoroval jsem to,s tim umyslem,ze se stojek po vibití sám zastaví,no nápis zmizel a hodinky fugují jak mají a už je tomu skoro dva roky.

K tomu strojku jeste ,poslali mi ten spatný strojek s opravenýma hodinkyma nazpeta jak jsem jej zkoumal,dosel jsem nato,ze ten magor,co to menil,tak zlomil takový ten pérkový plíšek,který dělá tlačítko nad ním pohyblivý.tudíž oprava by se snad nejak dala,ale v Brne se stím nechteli drbat..

Jinak zkušenosti s mými hodinkami jsou jen pozitivní.

Diky za info...radšej si to dám vymeniť k hodinárovi. Tvoja skúsenosť ma presvedčila...a možno si mi aj ušetril pár EUR... :thumbsup_anim:

Inak žiadne iné poruchy neboli? Presnosť senzorov(barometer, teplomer,...) sú v pohode?

Ahoj.

Upraveno uživatelem sharz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info...radšej si to dám vymeniť k hodinárovi. Tvoja skúsenosť ma presvedčila...a možno si mi aj ušetril pár EUR... :thumbsup_anim:

Inak žiadne iné poruchy neboli? Presnosť senzorov(barometer, teplomer,...) sú v pohode?

Ahoj.

Poruchy jsem zadne nemel,je pravda ze se v hodinkach nekoupu,a ani s nima nezachazim nijak hrube,(nechapu lidi,kteri,nadavaji na T-Touch,ze menili strojky,a ze to ci ono a pak znich vypadne,ze s nima byli na bazenu,nebo koupalisti,si zato pak muzou sami)Jezdil jsem snima parkrat na horskem kole,a to po celkem drsnem terenu,takze otresy dostaly pekne,pak par alpskych zazitku,v mrazu a nepohode,a zatim vse perfektne slape.

presnost vyskomeru,je si myslim dost dobra,porovnavano v u more na Kréte,pak v Alpách,a nakonec i v Beskydech pri vyslapu na Lysou,ukazoval vyskomer realne hodnoty.Teplomer je trosku poslabsi,nebot ho zkresluje teplota ruky,takze opravdu asi sundat a pockat nekolik minut na ustaleni teploty.

 

Ja za sebe muzu T-Touch jen chvalit,samozrejmne mne mrzi,ze nemaji podsviceni,minutove pipani a par mensich detailu,ale jsem s nimi velmi spokojen.

Mel jsem i Casia,byly z edice Wave Ceptor,tzn rizene radiem,automat led podsviceni a solarni napajeni,ale VELMI mi na nich vadilaplastovost techto hodinek a po mesici pouzivani,jsem mel neskutecne doskrabane sklicko,takze sly z domu..Jako,bylo fajn,to solarni napajeni,hodinove pipani,ale nevyhody byly,ze automat osvetleni,se zapinalo,vzdy pri pohybu ruky,tzn ze jsem ridil auto a neustale se rozsvecovaly,a pak mi moc,moc vadilo to sklicko,byt tam safir,tak bych si je snad i nechal.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poruchy jsem zadne nemel,je pravda ze se v hodinkach nekoupu,a ani s nima nezachazim nijak hrube,(nechapu lidi,kteri,nadavaji na T-Touch,ze menili strojky,a ze to ci ono a pak znich vypadne,ze s nima byli na bazenu,nebo koupalisti,si zato pak muzou sami)Jezdil jsem snima parkrat na horskem kole,a to po celkem drsnem terenu,takze otresy dostaly pekne,pak par alpskych zazitku,v mrazu a nepohode,a zatim vse perfektne slape.

presnost vyskomeru,je si myslim dost dobra,porovnavano v u more na Kréte,pak v Alpách,a nakonec i v Beskydech pri vyslapu na Lysou,ukazoval vyskomer realne hodnoty.Teplomer je trosku poslabsi,nebot ho zkresluje teplota ruky,takze opravdu asi sundat a pockat nekolik minut na ustaleni teploty.

 

Ja za sebe muzu T-Touch jen chvalit,samozrejmne mne mrzi,ze nemaji podsviceni,minutove pipani a par mensich detailu,ale jsem s nimi velmi spokojen.

Mel jsem i Casia,byly z edice Wave Ceptor,tzn rizene radiem,automat led podsviceni a solarni napajeni,ale VELMI mi na nich vadilaplastovost techto hodinek a po mesici pouzivani,jsem mel neskutecne doskrabane sklicko,takze sly z domu..Jako,bylo fajn,to solarni napajeni,hodinove pipani,ale nevyhody byly,ze automat osvetleni,se zapinalo,vzdy pri pohybu ruky,tzn ze jsem ridil auto a neustale se rozsvecovaly,a pak mi moc,moc vadilo to sklicko,byt tam safir,tak bych si je snad i nechal.

Som rád, že si s nimi spokojný, z mojej strany môžem tiež iba chváliť. T-Touch Expert už majú podsvietenie displeja a už aj vodotesnosť si polepšila (100 M), takže kúpať sa v nich dá v pohodičke a zvládnu aj hrubšie zaobchádzanie. Inak ja som mal tiež Casia (ProTrek PRT-40), tiež boli celé plastové, ale vydržali toho až moc... :thumbsup_anim: K tomu automatickému podsvieteniu...to sa dalo aj vypnúť...ale neviem, ako to bolo na tvojich.

Želám veľa zdaru s TISSOT-mi.... :smile_anim:

Upraveno uživatelem sharz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Už jste někdo měnili sklíčko? V Koskomu mi řekli, že by to mohl být problém, že safírové stojí běžně kolem 5 tis. a ještě když je dotekové, mohla by cena přejít přes 7 tis., zajímalo by mě, jestli to sedí? Díky.

Pýtal som v obchode WOW a sklíčko na Experty stojí cca 135 EUR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauko, no moje T-Touch Expert majú odchylku cca 3 - 4 sek./mesiac (pri nočnom používaní SLEEP módu-hodinky sa dajú uviesť do stavu, v ktorom sa ručičky "uložia" do polohy 12 hod. a displej sa zhasne(šetrí sa energia, a čas ide iba "vnútorne")...po stlačení T tlačítka sa obnovia do pôvodného stavu). Neviem, či to má vplyv aj na presnosť, ale tento mesiac skúšam presnosť bez použitia SLEEP módu...potom dám vedieť, ako to dopadlo. Hodinky používam aj na turistiku, takže nízke teploty v tomto období niesú ničím výnimočným (aj to môže mať vplyv na presnosť).

Ahoj.

No, tak skúšal som tú odchylku bez použitia SLEEP módu a robia menej, ako 1 sek./mesiac.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

keby som si mal tipnut povedal by som ze ten senzor/y budu niekde v ciferniku skor nez v skle myslim ze sklo nebude drahsie ako obyc safir... ale je to len tip :)... sameho by ma to zaujimalo trochu som po nich v details poskuloval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Neviem, ci to tu uz niekto daval- ak ano tak sorry...

 

nove T-Touch SEA

Sklíčko: safírové

Vodotěsnost: 200 M

Funkce: indikátor životnosti baterie, měří teplotu, budík, kompas,stopky, věčný kalendář, druhý čas, Dive - měří hloubku, rychlost a čas strávený pod vodou, LOGBOOK - paměť, která uchovává až 220 ponorů

Barva ciferniku: černá

průměr pouzdra: 44,4 mm

Pouzdro: nerez ocel

post-4767-1258925681.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravim, chtel jsem se zeptat, jakou maji priblizne hodnotu tyto T-Touch? Znamy je chce prodat, jsou asi tri roky stare, na spodni strane maji skrabanec, jinak jsou v perfektnim stavu. Bohuzel k nim neni nic, ani krabicka. Omlouvam se za ne moc kvalitni fotky. Kdyby byl zajem o koupi, nafotim je kvalitneji. Dekuji.

img0283u.th.jpgimg0275z.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chtel jsem se zeptat, jakou maji priblizne hodnotu tyto T-Touch? Znamy je chce prodat, jsou asi tri roky stare, na spodni strane maji skrabanec, jinak jsou v perfektnim stavu. Bohuzel k nim neni nic, ani krabicka. Omlouvam se za ne moc kvalitni fotky. Kdyby byl zajem o koupi, nafotim je kvalitneji. Dekuji.

img0283u.th.jpgimg0275z.th.jpg

Jak jsem se díval po Praze v obchodech Details, Koscom nebo Chronos, tak zejména v těch prvních dvou se v rámci výprodeje cena dostala z původních cca 20 tis. v některých modelech pod 9 tis. Kč ( Details). Kdežto cena T-Touch Expert celé v titanu se pohybují přes 26 tis., což si myslím je cena přemrštěná. :sleeping_03anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by jsi mi prosim poslat odkaz primo na tyhle? Vsude maji jen ty Expert s vodotesnosti do 100m. Kdyz budu davat aukci na aukro, jaka myslis, ze je realna cena prodeje? Diky.

 

 

Jak jsem se díval po Praze v obchodech Details, Koscom nebo Chronos, tak zejména v těch prvních dvou se v rámci výprodeje cena dostala z původních cca 20 tis. v některých modelech pod 9 tis. Kč ( Details). Kdežto cena T-Touch Expert celé v titanu se pohybují přes 26 tis., což si myslím je cena přemrštěná. :sleeping_03anim:

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...