Přejít na obsah

Jeden musí z kola ven


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Jsem si vzpomněl na tohle vlákno. No, uplynulo půl roku a zjevně jsem se tenkrát netrefil. Expy pryč ten samej den kdy jsem přivezl moony, ale ty už jsou taky pryč. Tak akorát ty plecháče zůstaly.

post-29493-0-29985500-1461586274_thumb.jpg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne, to není pro mě. Aspoň teda ne k Subům a ty rozhodně v dohledný době pouštět nehodlám. Nakonec mi ty jedny hodinky na běžný nošení vyhovujou (+ Igeny na víkend).

 

Vlastně jediný další hodinky o kterých bych uvažoval jsou moje bejvalý Mark XV. Vždycky když kouknu do prodejní sekce a uvidím je tam, tak to se mnou trhne ;-). A hlavně fakt nechápu, jak to že tam ještě jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moony LE 40th mám a jsou vážně bezva, jen pokud by bylo potřeba odečítat vteřinovku na malým cifru, je to trochu obtíž. je potřeba používat vteřinovku ze stopek. 

Myslím, že sehnat je nebude úplně jednoduché, pokud ano v cenové relaci nad100k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne, to není pro mě. Aspoň teda ne k Subům a ty rozhodně v dohledný době pouštět nehodlám. Nakonec mi ty jedny hodinky na běžný nošení vyhovujou (+ Igeny na víkend).

 

Vlastně jediný další hodinky o kterých bych uvažoval jsou moje bejvalý Mark XV. Vždycky když kouknu do prodejní sekce a uvidím je tam, tak to se mnou trhne ;-). A hlavně fakt nechápu, jak to že tam ještě jsou.

Pro me je to taky nepochopitelny, takovy uzasny hodinky za fajn cenu. Kdo je nezazil na ruce, nepochopi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moony LE 40th mám a jsou vážně bezva, jen pokud by bylo potřeba odečítat vteřinovku na malým cifru, je to trochu obtíž. je potřeba používat vteřinovku ze stopek. 

Myslím, že sehnat je nebude úplně jednoduché, pokud ano v cenové relaci nad100k

Moony jsou krásný hodinky, ale šly z domu protože mi neseděly. Prostě na mě byly velký a tudíž nepohodlný. Takže ani klasický ani limitky už nikdy více.

 

Pro me je to taky nepochopitelny, takovy uzasny hodinky za fajn cenu. Kdo je nezazil na ruce, nepochopi.

Mi nemluv. Možná je to úlet, ale fakt jsou to jediný hodinky, který bych byl schopen v současný době přikoupit. Vlastně teda koupit zpět ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty se mi líbí s fumé dialem, takový Mosery pro socky :))

Ty jsou určitě dobrý, ale mě se víc líbí tyhle: post-29493-0-13905400-1461830759_thumb.jpg

 

Líbí se mi dlouho a co jsem měl možnost je vyzkoušet, tak se mi líbí ještě víc. Tuhle kombinaci cifru, zlatých indexů a ruček s modrou vteřinovkou prostě miluju. Asi si je jednou pořídím a - třeba - bude klid. Ostatně tady bych je stejně neprodal, takže tak pohoda ;-). Jen dodám (už jsem to psal), že na dle fotek bych zvažoval ještě Ultra thin, ale jak jsem je zkusil, tak nee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...