Přejít na obsah

CASIO Mudmaster GWG 1000 1A3JF


pavel.ircan

Doporučené příspěvky

Teď mi dorazila varianta se žlutým strapem a jako jo... Konečně mám ana-digi, které jsou mi velké ;o). Zpravování příkladné, chod tlačítek na jedničku - to byla bolest předchozích Mudmasterů, krásně jisté šroubování korunky. Foto tady hodím, až budu mobilní a půjde mi sednout k PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Upnu to tady ze stejnou prosbou jako kolega na začátku vlákna.

Nenašla by se zde nějaká dobrá duše, co by zapůjčila CZ návod. Naskenuju a vrátím v balíku třeba s rumem. Případnou poštu samozřejmě hradím. :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je na 19.5 cm zápěstí a i tak jsem si musel zvykat. A to mám samé větší hodinky. Ale zase jsou super lehké. Četl jsem v jejich marketingu, že byly vyvinuty ve spolupráci se speciální americkou hasičskou jednotkou, vysazovanou letecky pro hašení lesních požárů. Možná je to jen marketing, ale vypadají na to. Ty tlačítka jsou masivní a kovová. Jsem zvědav, kolik vydrží pásek, páč tenhle v sobě nemá karbon jako některá jiná Gčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je ! Sphinxxovi jsem nevěřil, že to jsou megamrchy, ale je to pravda.Rachitičtí slaďouši se zápěstím 18,5 cm a méně by o nich neměli ani uvažovat ;o) A díky za přání !

nádhera. Jina tento typ Casii opravdu není pro nikoho pod 21 cm obvodu, a pokud, tak jen s obtížemi a výhradami. Gratulace a dej se brzy do kupy, barde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sejme.... na ruce to vypadá, jaky by se Ti na ni vysrala kráva....ale hodinky jsou to jinak pěkné  :)

Ideální je zajít si do obchodu, koupit si sušenky Oreo, jednu rozdělit a tu půlku přilepit na druhou sušenku. Pak si to stačí dát na ruku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...