Přejít na obsah

CASIO Mudmaster GWG 1000 1A3JF


pavel.ircan

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

2 JFK: Díky za odkaz na perfektní video. Když jsem hodinky vybíral tohle video mi při hledání informací uniklo. Nicméně řešení mého - naštěstí již minulého, problému není. U mě se jednalo o opakované problémy s vteřinovou ručičkou, kterou kalibrace řešila jen dočasně. Po opravě již několik týdnů OK :-) Ale ještě jednou díky za odkaz.

2 Vorakelks: Tady byl na to asi fix

pokud se nemýlím. Jinak velká gratulace všem co pořidili nadherné hodinky řady Mudmaster.
Upraveno uživatelem voraleks
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Voraleks: Za málo, tak držím palce, ať  hodinky dlouho šlapou. Jinak pokud se někdo bude rozhodovat jaké hodinky vybrat, tak upozorňuji, že opravdu inverzní displej je hůře čitelný za horších světelných podmínek a pokud bych se nebál, že hodinky zničím trošku bych ty svoje  vytunil :o) (z inverzního displeje bych udělal neinverzní a na ciferníku u částí označující pěti-minutové úseky bych použil bílou barvu, která by zrychlila při pohledu na hodinky zjištění přesného času, nyní to je takové šedivé a nevýrazné). Vzhledově mi však připadají hodinky co mám krásnější než další varianty těchto hodinek, hlavně díky ladícímu tahu v barvě  pouštního písku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

sem si říkal, že bych si koupil 5610 kvůli velikosti, že ty moje Rangemany jsou docela velký, ale teď když vidim ty Mudmastery, tak si myslím, že to s těma Renčema vydržím :) . To se snad nedá nosit ne ty Mudmástry. Nepřekážej? Už ty Rangemany jsou velikostně napováženou. Jinak pěkný sou to né že né, ale trochu si nejsem jistej jestli jsou tak jednoduše ovladatelný jako Renče. Nemá někdo srovnání jak s funkcemi, tak i s tou velikostí, jestli se to dá normálně nosit?

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec se nemusíš obávat. Nemám taky kdovíjak veliké zápěstí (19cm) a sedí skvěle. Nepřekáží a na svoji velikost jsou lehký. Vím o čem mluvím - nosil jsem a budu zase nosit Citizeny bj80 50 Ecozilla. Jen jsem nedávno prodal gwg 1000 se žlutým řemenem a koupil nový s černým. Výměna řemenu se moc nevyplatí, řemen stojí s poštou kolem 1800 Kč a černý gwg pořídíš už za 15 k. Gwg se žlutým řemenem rozhodně nedoporučuji. Rychle se špiní a nedostaneš to ničím dolů. Ve specialkách Casio ti tu achilovku potvrdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si říkal, že bych si koupil 5610 kvůli velikosti, že ty moje Rangemany jsou docela velký, ale teď když vidim ty Mudmastery, tak si myslím, že to s těma Renčema vydržím :) . To se snad nedá nosit ne ty Mudmástry. Nepřekážej? Už ty Rangemany jsou velikostně napováženou. Jinak pěkný sou to né že né, ale trochu si nejsem jistej jestli jsou tak jednoduše ovladatelný jako Renče. Nemá někdo srovnání jak s funkcemi, tak i s tou velikostí, jestli se to dá normálně nosit?

já si furt pohrávám s myšlenkou Range vzít, ale tak nějak si říkám že si radši počkám na Frogy, protože k mudmaster range je asi nesmysl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě nějak ty Frogy neoslovily, hlavně tím vyosením a s Renčema jsme max spokojenej a za jiný digi bych neměnil, ale občas jsem si říkal, že jsou fakt velký. U těch Mudmásterů bych si to ani nedovedl představit je nosit i když jsou to povedený hodinky, ale velký, jak někdo podotknul granát na zápěstí..., tak k tričku v létě dobrý, ale v zimě by to byl asi vopruz, ale nevim nezkoušel jsem. Docela se mi ty analogy líbí, zvlášť když maj vrstvu lumi společně s podsvícením, ale ta velikost je už asi moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za zpoždění, ale když jsi psal, že by byl zájem.. čekal jsem již na nový a žlutý byly už pryč. Opravdu jsi o nic nepřišel. Všechno je na tom vidět a nedostaneš to dolů. Psal mi kamarád z Irska , že vypral G.shocky v pračce a má je jak nový. Jenže bílý a ty jsou z jiného materiálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Omlouvám se za zpoždění, ale když jsi psal, že by byl zájem.. čekal jsem již na nový a žlutý byly už pryč. Opravdu jsi o nic nepřišel. Všechno je na tom vidět a nedostaneš to dolů. Psal mi kamarád z Irska , že vypral G.shocky v pračce a má je jak nový. Jenže bílý a ty jsou z jiného materiálu.

v pohodě, já ty žluté mám už nejakou dobu a jsou pořád jako nové. ..je pravda že je tolik neberu na ruku,že se zaspini s tím se musí u barevných variant časem počítat. Upraveno uživatelem spineshank
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě nějak ty Frogy neoslovily, hlavně tím vyosením a s Renčema jsme max spokojenej a za jiný digi bych neměnil, ale občas jsem si říkal, že jsou fakt velký. U těch Mudmásterů bych si to ani nedovedl představit je nosit i když jsou to povedený hodinky, ale velký, jak někdo podotknul granát na zápěstí..., tak k tričku v létě dobrý, ale v zimě by to byl asi vopruz, ale nevim nezkoušel jsem. Docela se mi ty analogy líbí, zvlášť když maj vrstvu lumi společně s podsvícením, ale ta velikost je už asi moc. 

Je pravdou že jsou prostě už větší,ale co jsem našel foto zase  o tolik už to není.....ale chtěl by to v reálu zkusit,foto může zkreslovat

c85415c72d5747ad78c450ef1d7b3be9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mne zajimala velikost,ale neni to takova hruza. Osobne mam Gulfmastery a kdyz byl "Sphinxx" v OV, tak sem ho poprosil, at je vezme s sebou, at to muzu porovnat. Takze jedna temna hospodska fotka nize. Ve velikosti je jediny rozdil a to v celkove vysce, asi o nejaky milimetr jsou Mudmastery vyssi na tech vylezlych nozkach "na lunete". Tedy pro mne nositelne. Zapesti nejakych 19,5.

post-39943-0-91776200-1485337098_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mne zajimala velikost,ale neni to takova hruza. Osobne mam Gulfmastery a kdyz byl "Sphinxx" v OV, tak sem ho poprosil, at je vezme s sebou, at to muzu porovnat. Takze jedna temna hospodska fotka nize. Ve velikosti je jediny rozdil a to v celkove vysce, asi o nejaky milimetr jsou Mudmastery vyssi na tech vylezlych nozkach "na lunete". Tedy pro mne nositelne. Zapesti nejakych 19,5.

Přesně tak,mám oboje a rozdíl jen ve výšce. Padnou mi dobře i na dírky,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravdou že jsou prostě už větší,ale co jsem našel foto zase  o tolik už to není.....ale chtěl by to v reálu zkusit,foto může zkreslovat

 

No právě, že mi přijdou ty Renče už na hraně a cokoliv co je nad, už by pro mě nebylo nositelný, tam už je každej milimetřík znát, teda asi by se nosit daly, ale už by překážely. Ve velikosti Renčů by byly pecka. Nemám srovnání, ale Renče mi přijdou na manipulaci velmi povedený stopky na jedno tlačítko a tak obecně je to ovládání docela přehledný a intuitivní, což u analogu nemusí být tak příjemný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem dnes možnost vyzkoušet si Mudmastery a jak již bylo řečeno, opravdu jsou velké. Mám zápěstí cca 17,5 cm a nedalo by se to. Jinak lumi mi nepřišla nijak závratná. Kompas dost nepřesný, při otáčení hodinkami mířil +-30°. Byly se žlutým páskem a již byl hodně špinavý, nešlo to ničím dolů (ani ředidlem...). Na normální nošení to není, na hory a sport ano. Jsou fakt lehké, po chvíli jsem je na ruce vůbec nevnímal (dokud jsem se na tu ruku nepodíval :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem dnes možnost vyzkoušet si Mudmastery a jak již bylo řečeno, opravdu jsou velké. Mám zápěstí cca 17,5 cm a nedalo by se to. Jinak lumi mi nepřišla nijak závratná. Kompas dost nepřesný, při otáčení hodinkami mířil +-30°. Byly se žlutým páskem a již byl hodně špinavý, nešlo to ničím dolů (ani ředidlem...). Na normální nošení to není, na hory a sport ano. Jsou fakt lehké, po chvíli jsem je na ruce vůbec nevnímal (dokud jsem se na tu ruku nepodíval :) ).

Asi bych oponoval, kdo je zvyklý na větší hodinky, se na tyhle rychle adaptuje. Právě pro jejich hmotnost a díky své velikosti nenudí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...