Přejít na obsah

CASIO Mudmaster GWG 1000 1A3JF


pavel.ircan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, mám prosbu. Nějak nemůžu vyhrabat manuál. Vím, že byla nějaká kombinace, která hnula rucickama nahoru v případě, že třeba když sem koukal na výškoměr a ručičky zasahovaly do displeje tak se zmacklo a ony uhly. Nevíte někdo jak to bylo? Díky

Odesláno z mého YAL-L41 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Asi před týdnem jsem zjistil, že mi ke štěstí chybí G Shocky 😆 a doiteroval jsem k Mudmasteru... Zatím se to ve mě pere, jakože kam to budu nosit x prostě je chci, asi nic co byste neznali. Jako přes tu velikost sedí skvěle.

No ale kromě klasických barevných kombinací (zelená zatím vede) jsem narazil i na tuhle šílenou ref. Myslím, že se tu ještě nemihla:

GWG-1000WLP-1A

https://www.casio-intl.com/asia/en/wat/watch_detail/GWG-1000WLP-1A/

C001EF7F-2D7D-4C28-A961-FBEB90D29F3F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

tak a jsou doma, přiletěli až domů pod nos z Malajsie 👍 jsou opravdu drsný a na mojí ruce sedí perfektně, mám zápěstí 19,5 cm. Jsou to funglovky-jak jinak, koupil jsem k nim ještě druhý pásek, vrchní pouzdro se žlutými indexy a tmavý rámeček se státy, ať můžu tunit-do lese i do města 👌😀

 

a.jpg

b.jpg

c.jpg

d.jpg

e.jpg

f.jpg

g.jpg

 

 

 

h.jpg

j.jpg

i.jpg

Upraveno uživatelem Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky, jen se bojím té velikosti. Mám zápěstí aktuálně nějakých 18.5-19cm. Viděl jsem fotky snejka, který má podobné zápěstí jako já, jestli si dobře pamatuji a nevypadalo to špatně. Musím je někde vyzkoušet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Ahoj pánové Mudmasteři :-), letos mam 20 let výročí s G-Shocks, odkojen řadou MT-G, vlastně jen 2 hodinky, ale fakt drží neskutečně, koukám po nových, staré 930 sice ještě slouží, ale už nějak umírá světýlko a nevim, jestli seženu akumulátor.  Koukám po Mudmasterech nebo Frogmanech. Rád bych kovovovej tah a teploměr. Chci s tim měřit i teplotu vody při ponorech, ale jen zimních v ponorech v ledový vodě, tak se chci zeptat, skutečně to trvá tak dlouho, aby to změřilo vodu? Když je dejme tomu sundám 10-15 minut před z ruky, aby se srovnaly se vzduchem, pak je na 3+- minuty ponořim, změří to tak nějak rozumně?

Ad 2, řešil tu někdo výměnu pásku za kovovej tah s překlápěcí sponou? Vim, že na webu se dá dohledat pár shopů - ebay apod., kde dělaji různý redukce atd. a pak tam jde kovovej pásek, ale viděl jsem to např. u Frogů, ale u Mudmasterů např. GWG-1000 1A3 apod. ne. Netušíte někdo na jakou osičku jdou, pásek má 25mm u těla, ale co vidim, ten úchyt pod krytkou přímo na osičku bude možná o 1-2mm užší?

A poslední věc, nějakej důvěryhodnej zdroj za rozumnou cenu? 20k v ČR, když vidim, že se daji sehnat nový kolem 15k nejsem moc ochotnej dát. Rádio v CZ by mi asi mělo jít u všech, ne? Snad už Multiband 6 je standard všech verzí...

 

Díky moc za rady ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 11. 2. 2022 v 10:11, Mikkke napsal:

Ahoj pánové Mudmasteři :-), letos mam 20 let výročí s G-Shocks, odkojen řadou MT-G, vlastně jen 2 hodinky, ale fakt drží neskutečně, koukám po nových, staré 930 sice ještě slouží, ale už nějak umírá světýlko a nevim, jestli seženu akumulátor.  Koukám po Mudmasterech nebo Frogmanech. Rád bych kovovovej tah a teploměr. Chci s tim měřit i teplotu vody při ponorech, ale jen zimních v ponorech v ledový vodě, tak se chci zeptat, skutečně to trvá tak dlouho, aby to změřilo vodu? Když je dejme tomu sundám 10-15 minut před z ruky, aby se srovnaly se vzduchem, pak je na 3+- minuty ponořim, změří to tak nějak rozumně?

Ad 2, řešil tu někdo výměnu pásku za kovovej tah s překlápěcí sponou? Vim, že na webu se dá dohledat pár shopů - ebay apod., kde dělaji různý redukce atd. a pak tam jde kovovej pásek, ale viděl jsem to např. u Frogů, ale u Mudmasterů např. GWG-1000 1A3 apod. ne. Netušíte někdo na jakou osičku jdou, pásek má 25mm u těla, ale co vidim, ten úchyt pod krytkou přímo na osičku bude možná o 1-2mm užší?

A poslední věc, nějakej důvěryhodnej zdroj za rozumnou cenu? 20k v ČR, když vidim, že se daji sehnat nový kolem 15k nejsem moc ochotnej dát. Rádio v CZ by mi asi mělo jít u všech, ne? Snad už Multiband 6 je standard všech verzí...

 

Díky moc za rady 😉

Ahoj ,za me bych se vykaslal na nove v CR za 20t... Kup z ebaye za 7t jako nove... z Japonska ,Dubaie, jsou jich tam mraky... A radio je vsude stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...