Jump to content

CASIO Mudmaster GWG 1000 1A3JF

Recommended Posts

• Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahoj, mám prosbu. Nějak nemůžu vyhrabat manuál. Vím, že byla nějaká kombinace, která hnula rucickama nahoru v případě, že třeba když sem koukal na výškoměr a ručičky zasahovaly do displeje tak se zmacklo a ony uhly. Nevíte někdo jak to bylo? Díky

Odesláno z mého YAL-L41 pomocí Tapatalk

• 2 months later...

Asi před týdnem jsem zjistil, že mi ke štěstí chybí G Shocky 😆 a doiteroval jsem k Mudmasteru... Zatím se to ve mě pere, jakože kam to budu nosit x prostě je chci, asi nic co byste neznali. Jako přes tu velikost sedí skvěle.

No ale kromě klasických barevných kombinací (zelená zatím vede) jsem narazil i na tuhle šílenou ref. Myslím, že se tu ještě nemihla:

GWG-1000WLP-1A

https://www.casio-intl.com/asia/en/wat/watch_detail/GWG-1000WLP-1A/

C001EF7F-2D7D-4C28-A961-FBEB90D29F3F.jpeg

jak psal Snake k lumi, tak více svítí označení GWG 1000RD-4A a GWG 1000-1A3, protože mají bílé indexy, ostatní žluté, na obrázku i porovnání s ostatními verzemi

image_19888_19_v1.jpeg

image_22922_19_v1.jpeg

image_19885_19_v1.jpeg

TB23Vv0bwFkpuFjSspnXXb4qFXa_!!48702708.jpg

Edited by Standis
  • 5 weeks later...

tak a jsou doma, přiletěli až domů pod nos z Malajsie 👍 jsou opravdu drsný a na mojí ruce sedí perfektně, mám zápěstí 19,5 cm. Jsou to funglovky-jak jinak, koupil jsem k nim ještě druhý pásek, vrchní pouzdro se žlutými indexy a tmavý rámeček se státy, ať můžu tunit-do lese i do města 👌😀

a.jpg

b.jpg

c.jpg

d.jpg

e.jpg

f.jpg

g.jpg

h.jpg

j.jpg

i.jpg

Edited by Standis

Já taky, jen se bojím té velikosti. Mám zápěstí aktuálně nějakých 18.5-19cm. Viděl jsem fotky snejka, který má podobné zápěstí jako já, jestli si dobře pamatuji a nevypadalo to špatně. Musím je někde vyzkoušet...