Přejít na obsah

panske hodinky na 40tku poradte


Doporučené příspěvky

Ahojte pani,

 

Neviem si  poradit s vyberom hodiniek pre manzela. Mam pocit, ze na 40tku si zasluzi nieco specialne.  Budu to teda hodinky na cely zivot a som teda pripravena sa vyplieskat z penazi :).  Manzel je pravnik, nosi v praci oblek, vo volnom case preferuje tiez kosele a lezerne elegantne oblecenie.  Teraz nosi Tissoty za cca 400?. Rada by som pocula Vas nazor.

 

Zatial ma zaujali : 

 

post-40325-0-17795200-1444054743_thumb.jpg

 

IWC Portuguese chronograph IW371445

IWC Portofino automatic IW356504

Jaeger LeCoultre Master Ultra Thin Moonphase Q1362520

Jaeger LeCoultre Master Calendar Automatic Q1552520

 

pripadne nieco uplne ine... necham si dohovorit.

 

 

Dakujem velmi pekne za Vas nazor a ochotu. Velmi si ho cenim.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak z těch, jejichž obrázky jsi sem postla, neuděláš chybu ani v jednom případě. Z počátku bych bylo dobré stanovit si nějaký rozpočet. To, že ty tebou uvedené jsou všechny významně nad 400 EUR, ale asi víš. Já bych z takových hodinek měl radost, ale je otázka, zda je ocení i obdarovaný. Také je důležité vědět, jakou velikost pouzdra, aby hodinky pak nevypadaly nepatřičně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Tvych postovanych:

IWC Portofino automatic IW356504, nebo

Jaeger LeCoultre Master Calendar Automatic Q1552520.

Je treba vedet, jakou ma manzel velikost zapesti a pocitat s naklady na nasledny servis. Jinak osobne bych se urcite priklonil k variante, kterou zde postnul kolega Sarka Farka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sarka farka to celkom trafil. ja byť 40ročný právnik, tak chcem tie rolexy.

ale kedže právnik nie som, ale 40ku už mám, tak chcem nejaké aqua terra. medzi nimi sa dá krásne vyberať. aj športovejšie, aj čisté oblekovky..

post-36789-0-76027700-1444060783_thumb.jpg

post-36789-0-76775600-1444060947_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych začal velikostí (obvod zápěstí/pouzdro hodinek) a jakou nosí barvu kovu (třeba já bych gold ani bicolor nikdy nosit nechtěl), ale jde samozřejmě jen o jeho preference. Rozpočet máš velkorysý, s Rolexem bych počkal na 50-tku, přeci jen jsou až moc "usedlý" páni korunkofilové prominou.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waw :eek: ... Dakujem za vynikajuce typy. Rozsirili sa mi poriadne obzory... Mam teraz ovela vacsiu dilemu ako pred tym, nez som tu napisala.  Vsetky sa mi veeelmi pacia :). Sumu vidim do 15000?, ale to uz budem musiet odpadnut v obchode z nich, ked ich uvidim (alebo radsej manzel) :).

Upraveno uživatelem hodinkologicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho by se mimochodem daly vecpat i Moserky se sedmidenní rezervou chodu, s big date a v bílým zlatě od jakýhosi místního člena, kterej je prodává na chrono24 (nový) :)

http://www.chrono24.com/en/hmosercie/endeavour-big-date---100--new--id3646938.htm

 

Krásná věc:

H-Moser-Cie-Endeavour-Big-Date.jpg

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waw :eek: ... Dakujem za vynikajuce typy. Rozsirili sa mi poriadne obzory... Mam teraz ovela vacsiu dilemu ako pred tym, nez som tu napisala.  Vsetky sa mi veeelmi pacia :). Sumu vidim do 15000?, ale to uz budem musiet odpadnut v obchode z nich, ked ich uvidim (alebo radsej manzel) :).

za me JLc nebo IWc se 7 nebo 8 dennim natahem. Btw ja bych chtel taky takovou zenu :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...