Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Olomouc


MarvinX

Doporučené příspěvky

Mrzí mě to, ale tentokrát jsem nemohl. Dopoledne jsem by na 2. dávce mikročipů od Gatese a odpoledne jsem byl takovej marnej, hodně unavenej. Holt než se ty nanočipy správně propojí, tak to člověka znaví. :)

Příště si už sraz pohlídám. 

Naštěstí pro mě ani Kostra nedorazil, tak nemusím být až tolik smutný, byl jsem moc zvědavý na Beemanovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdar borci,

při nedávném kafe-pokecu s ChW ambasadorem @Dokusan jsme se bavili, že bychom vymysleli nějaký sraz. 

Až se oteplí, ojaří - třeba březen nebo pak květen. Duben jsem off  - výstavy na SK a nějaké foto. Teda, pokud se něco nepo*ere vzhledem k situaci ve světě.

 

Chomout už z daleka není co býval, nový majitel a naposled prý hrozný voser.

Tak třeba něco v Olmu - kámoš má nyní celkem fajn hospodu - https://www.facebook.com/stodolaolomouc/ Světlo +- jako v Chomoutu. Fajn jídlo, pivo Starobrno a Bažant :( a teoreticky bych mohl zvládnout zajistit soukromý salonek. Ale je to zatím výstřel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, tomina666 napsal:

Zdar borci,

při nedávném kafe-pokecu s ChW ambasadorem @Dokusan jsme se bavili, že bychom vymysleli nějaký sraz. 

Až se oteplí, ojaří - třeba březen nebo pak květen. Duben jsem off  - výstavy na SK a nějaké foto. Teda, pokud se něco nepo*ere vzhledem k situaci ve světě.

 

Chomout už z daleka není co býval, nový majitel a naposled prý hrozný voser.

Tak třeba něco v Olmu - kámoš má nyní celkem fajn hospodu - https://www.facebook.com/stodolaolomouc/ Světlo +- jako v Chomoutu. Fajn jídlo, pivo Starobrno a Bažant :( a teoreticky bych mohl zvládnout zajistit soukromý salonek. Ale je to zatím výstřel. 

Tak uzavřený salonek je možný... :)  Kapacita cca 20-25 míst. 

Pokud teda souhlasíte, máte chuť, vystřelíme nějaké termíny?
17.3.

18.3.

24.3.

25.3.

duben je u mě meeh

12.5.

13.5.

 

vzhledem k tomu, že nebudem venku, budem v teple a jsme (myslím) nadržení po spplečném pokecu a pivku, jsem osobně za nějaký březnový termín - ať to neopadne.

Upraveno uživatelem tomina666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...