Přejít na obsah

Dušák - ověření hodinek


postul

Doporučené příspěvky

People, Tvoja primitívna reakcia je jedna z tých, po ktorej cítim v ústach pachuť spoločnosti, do ktorej nepatrím, Podľa Tvojho počtu príspevkov by som očakával odpoveď hodnú znalca. V Tvojom prípade je však efekt v zásade opačný, nakoľko v Tebe vyvoláva pocit, že máš právo robiť z ľudí debilov. Naštastie sa vždy nad podobným príspevkom povznesiem, pretože viem, že na fóre je o mnoho viac príspevkov, ktoré majú skutočnú pridanú hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People: Mě teda taky přijde, že ověření před koupí není nic divnýho, spíš naopak. Napsat v takovým případě "já bych ti hodinky neprodal" - no nevím... To jako znamená, že tobě by musel kupující bezvýhradně věřit i když tě osobně nezná? A když jsi odhadoval, že jsou to jeho první dražší hodinky, tak je divnej, že o tom diskutuje zde na fóru?

Promiň, ale kdybych kupoval hodinky za 50k+ a prodávající mi napsal, že kvůli tomu, že jsem se ohledně toho informoval na fóru a ještě je chci ověřit u AD, mi je neprodá, tak to pro mě je jasný přiznání, že šlo o podvod. Zvlášť v případě chybějících papírů.

Vezmi to z opačné strany - kdyby sem dal příspěvek, že koupil hodinky, u kterých bychom poznali, že jde o fejk a následně by vyplynulo, že byly bez papírů, prodejce nechtěl jít k AD, a ani tady na fóru se nepozeptal - co by sis o tom kupujícím myslel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People: Mě teda taky přijde, že ověření před koupí není nic divnýho, spíš naopak. Napsat v takovým případě "já bych ti hodinky neprodal" - no nevím... To jako znamená, že tobě by musel kupující bezvýhradně věřit i když tě osobně nezná? A když jsi odhadoval, že jsou to jeho první dražší hodinky, tak je divnej, že o tom diskutuje zde na fóru?

Promiň, ale kdybych kupoval hodinky za 50k+ a prodávající mi napsal, že kvůli tomu, že jsem se ohledně toho informoval na fóru a ještě je chci ověřit u AD, mi je neprodá, tak to pro mě je jasný přiznání, že šlo o podvod. Zvlášť v případě chybějících papírů.

Vezmi to z opačné strany - kdyby sem dal příspěvek, že koupil hodinky, u kterých bychom poznali, že jde o fejk a následně by vyplynulo, že byly bez papírů, prodejce nechtěl jít k AD, a ani tady na fóru se nepozeptal - co by sis o tom kupujícím myslel?

Přesně tak. Loni jsem kupoval starší bondovky bez papírů a taky jsem je nechal ověřit u Dušáka. Jen se to obešlo bez problémů jak z hlediska komunikace s prodávajícím, tak z hlediska samotnýho ověření (který udělali bez předchozího nahlášení vč. tlakovky zadarmo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele updatuju update. Prodavajici jsem byl ja. Nebo spis poustejici dal. Pro me hodinky byly ze zdroje kteremu duveruji, ale netvrdim, ze se nemuze stat to, ze vykoupi corku. Myslim si ale, ze Dusak provedl vsechno co mel dokonce i nadstandart na pozadani( tlakovka). Takze nevim jak je to s komunikaci po telefonu, ale navsteva na servisu za me ok. Pokud je nekdo zcoril tak dobre :). Sorry prdel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Nebudu zakladat nove tema - nicmene nemam zkusenost s overenim pravosti, a koupil jsem neco kde si zrovna jist nejsem, ani ne tak u hodinek, ale predevsim u tahu. Volal jsem do servisu Dusak a celkem me prekvapila odpoved: "overeni pravosti neposkytujeme, vyrobci si to nepreji. Databazi kradenych mame, ale informaci podavame vyhradne a jen na zadost policie" Tak jsem se ptal zda-li existuje vubec nejaka cesta jak overit ze hodinky jsou prave, odpoved byla celkem vagni - poskytujeme overeni funkcnosti za 100,- pokud jsou to fake, tak vam je vratime a rekneme Vam to. Je to bezne, nebo se neco zmenilo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...