Přejít na obsah

... a ďakujeme za ryby


McStinger

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Všetkým ďakujem za ohlasy, dovolím si okomentovať niektoré príspevky.

 

kaliw124: Sem som dával návod

 

 

super fotky, hlavne ty vodni + to makro mas brutalni.. (jakym sklem jsi to fotil)?

 
Mám starý Canon 30D a ku nemu Canon EF 100mm F2.8 L IS USM Macro. Na tríciovú trubičku u Luminoxov a makrá žltých Sumo som na objektív nasadil všetko, čo doma mám. 3ks Kenko medzikrúžky a 1,5x Kenko telekonvertor. Prevažná väčšina makier sú zmenšeniny originálu, výrezy snáď iba tríciová trubička a index u Suma.
 

a bude nějaká z nih v kalendáři?Třeba Astrony jsem tam tuším vůbec neviděl :)

 
Astrony som poslal do kalendára 3 dni po uzávierke fotiek, takže neboli zaradené. Landmastery v galérii boli, bodovo odhadom niekde v prvej desiatke, neboli ale vybraté do kalendára. Dôvod nejaký je, vymenil som si pár SZ s Prischerom a už to viac nebudem riešiť. Nie je to môj kalendár a ja musím rozhodnutie rešpektovať. Každopádne ma to viedlo k založeniu tohoto vlákna, kde som si zosumarizoval svoju fotografickú činnosť na fóre a zároveň k rozhodnutiu, že už tu s fotením hodiniek končím. Mám veľa koníčkov, budem sa venovať niečomu inému. Poprosím všetkých, aby túto tému neriešili :)
 

Nedávno jsem si pohrával s myšlenkou založit si své vlastní vlákno. No myslím to zase na pár let odložím, protože ve zdejší konkurenci bych neměl šanci.

 
Myslím, že sa tu na konkurenciu nikto nehrá, vlákno by som si na Tvojom mieste založil :)
 

Abys nezpychl, ale super fotky.

 

Bez obáv :D. Je to večný boj s technikou a amatérskymi chybami.

 

straspol: Kde je vôľa, tam je cesta :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než jsem se stačil zeptat na zvláštní název vlákna a tu rekapitalizácii, odpověď už tu je. Respektuji, ale lituji (mimochodem ze stejného důvodu se zasadn? žádných soutěži nikdy neúčastním, ani jako soutěžící, ani jako porotce)..

 

Fotky fantastické. Hluboký respekt za sdílení podrobného návodu na focení vodních záběrů.

 

Doufám, že občas hodinky přece jen vyfotíš, čistě proto, že jsou krásné a že na to budeš mít chuť. Jediná motivace, kterou uznávám.

 

Tak hlavně, že nekončíš úplně ze zdravotních /nebo jiných/ důvodů, kromě fotek bych těžce postrádal tvůj humor :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, neriešme kalendár. Nechcel som ho spomínať, len som odpovedal na jednu z otázok a nemal som. Už aj tak som dlhšie zvažoval urobiť si rekapituláciu fotiek. Nikdy som nemal svoje vlákno (láka ma názov McStingerovo cesta s budíčky) a fotky mám roztrúsené po všetkých čertoch. Keď sa to tak vezme, až tak veľa ich nie je. Na druhú stranu iba ja sám viem, koľko dlhých fotení skončilo pod nekompromisnou klávesou Delete :). Človek až v počítači zistí, že fotil uprášenú vec, veľa šumu, zle zvolená hĺbka ostrosti, fokus inde než mal byť, moc malá hĺbka ostrosti, lumi nesvieti, alebo sa vo všetkých fotkách odráža obľúbené domáce červené tričko.

 

Z fóra neodchádzam a som rád, že niektorí považujú moje rýpanie za humorné, tak sa mu občas povenujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přídávám se k zástupu těch, kteří by zde rádi časem viděli i další foto, protože fotíš opravdu exceletně, takže prosím i pokračuj. Je mi jasné, že občas je to opruz, když nad tím strávíš tolik času a fotky třeba nevyjdou, ale ty výsledné, které jsou pak zde, jsou opravdu skvělé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo umi, ten umi. Mas to paradni pane, rad se sem budu chodit kochat. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...