Přejít na obsah

Výlet do manufaktury NOMOS


feltharg

Doporučené příspěvky

Měl jsem naplánovanou exkurzi do NOMOSu, ale bylo mi nabídnuto poměrně malé množství termínů na rok 2016.

Napadlo mne to sem postnout, třeba když se nás najde příjemná parta, můžem těm němcům oplatit ty jejich příhraniční nájezdy :-).

 

Níže cituji informace. Preferuji rozhodně angličtinu a autokraticky si dovoluji předem zavrhnout termín v únoru a březnu, jelikož budu dost pravděpodobně courat někde jinde.

 

Tož jak, někdo na novoroční nebo aprílovej výlet do Glashuette?

 

 

As far as a tour of the facility, you are certainly invited for a tour but these are only available on certain days (typically the second Monday of the month) and book up very quickly. The 2016 schedule for visits was actually just released shortly ago. The tour schedule for the coming months is?
 
January 11th, 2016
February 15th, 2016
April 11th, 2016
May 9th, 2016
June 6th, 2016
July 11th, 2016
 
If there is a specific date when you would like to attend a tour of the facility, please let me know when that might be and how many people will be in your party (and whether you would prefer the tour in English or German).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

hmm, teda, odezva vypada nadejne, to abych zacal snad shanet mikrobus :)

popr. je docela prijemna cesta do drazdan vlakem z prahy, ale stjene bychom museli resit privoz do hute...

 

tak jeste to tu par dni necham viset a pak jim dam zpetnou vazbu predbezneho zajmu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvelý nápad, o ktorom som uvažoval, no nikdy nedošlo k jeho realizácii. Rád by som sa pridal. Na termíne mi momentálne nezáleží, myslím, že budem môcť kedykoľvek. Angličtina nie je problém a rád ponúknem k doprave svoje vozidlo, ale to len pre dostatočne odvážnych :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ze jste nevyuzili moji nabidky loni, kdyz jsem tam delal. Mohl jsem vam to tam domluvit a bylo by to s mojim ceskym prekladem. Ale to uz je ted jedno, snad vam to klapne i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, teda, odezva vypada nadejne, to abych zacal snad shanet mikrobus :)

popr. je docela prijemna cesta do drazdan vlakem z prahy, ale stjene bychom museli resit privoz do hute...

 

tak jeste to tu par dni necham viset a pak jim dam zpetnou vazbu predbezneho zajmu...

Je to jednoduche a nemusi se az do Drazdan. Vystoupi se z rychliku v Bad Schandau, zakouri se a za chvili vetsinou navazuje S1. Prestoupit v Heidenau, kde navazuje komfortni osobak do Glashütte. Nomos je asi 300 mtr pesky od nadrazi na druhe strane ricky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc dik za info, ale zatim to vypada, ze zadna hromadna varianta (s moznosti alkoholickeho obcerstveni a provetrani railmasteru :D) se resit nebude.

skoda, ze jsem to pred rokem nezachytil, ale budu rad kdyz se tam dostanem i tak, stava se z nich vetsi a vetsi hrac tak uz asi nepujde jen tak na zazvoneni courat po fabrice...

Je to jednoduche a nemusi se az do Drazdan. Vystoupi se z rychliku v Bad Schandau, zakouri se a za chvili vetsinou navazuje S1. Prestoupit v Heidenau, kde navazuje komfortni osobak do Glashütte. Nomos je asi 300 mtr pesky od nadrazi na druhe strane ricky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A cos tam dělal? To mi nějak uniklo. :(

Rok. Na logistice, měl jsem na starosti export do zámoří, nejen Nomos. Několikrát se tu o tom diskutovalo, padla i nabídka na návštěvu, bez odezvy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predbezny seznam zajemcu:

1-2. feltharg

3. Sborez

4. Jörg8X

5. emef

6. Kid_A

7. Jan S.

8. Peto86

9. jenik77

10. JZED

11. dabelM

 

sam jsem preferoval drivejsi, tedy lednovy termin, ale jelikoz naprosta vetsina zajemcu byla pro duben, predbezne jsem zamluvil 11. dubna tour v anglictine v Nomosu. Jeste po mne chteji zavazne prepotvrdit a nahlasit presne pocet lidi :) Ordnung muss sein!

 

Pokud uz nekdo ted vi, ze to neda, at da prosim obratem vedet. Kapacita jednoho terminu je pouze 16 lidi a pry by byli neradi, kdybychom do posledni chvile blokovali zbytecne misto ve skupine (nebojim se ale, ze by jsme tu na foru nenasli nahradniky :))

 

Tak se jen tesit po Velikonocich a doufat ze se nic zasadniho nepotento...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...