Přejít na obsah

Nove hodinky


Doporučené příspěvky

Zdravim folks :)

 

Koniec roka je v dohladne a myslim, ze tento rok by som sa uz mohol odhodlat na nejaky novy prirastok. Zo par napadov uz mam, ale akosi mi pri hladani chyba nadhlad.. Reku poradim sa na Chronomagu :)

 

Zopar poziadaviek mam.. Priemer puzdra do 40mm, rad by som datum a este nejaku inu komplikaciu (rezerva natahu, GMT a tak dalej...). Dolezity faktor je cena, musim sa zmestit do 1700 EUR / 45000 CZK. Ci to budu oblekovky alebo tool, to mi je skoro jedno aj ked momentalne inklinujem skor k oblekovkam...

 

Favorit je tu :)

 

Vdaka za kazdy konstruktivny napad!

 

 

 

 

post-8088-0-82172800-1445012096_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když oblekovky, co tak Stowa Antea 390? Sice nemají žádanou komplikaci navíc, ale jak se říká, v jednoduchosti je síla :)

to nie, to uz radsej Nomos. Pacia sa mi Nomos Metro, ale tie su zial daleko cez limit...

 

Frederique Constant?

Slimline Moonphase (tmavý dial) a Classic Index GMT (světlý dial). Jsou to sice 42mm, ale jinak zadání splňují a jsou to hodně povedené hodinky.

 

Na jomashop.com jsou ty GMT v rámci budgetu na tahu:

http://www.jomashop.com/frederique-constant-watch-fc-350s5b6b.html

Moonphase pekne, GMT kazi kombinacia rimskych cisel s normalnymi. Ale od FC by som zvazoval skor ich Worldtimer ak by sa dal zohnat v ramci rozpoctu.

 

Pekne, znacim si!

 

 

 

Poznamka nakoniec. Nakupovat budem v ramci EU. Colnikov sa mi riesit nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...