Přejít na obsah

Tag Heuer Carrera


lubik2004

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO
Pokus č.2: tak to je paráda,tak mám fejky já,měsíc staré, koupené u nás v obchodě a taky nemám "vykrajované" závaží.

Přesně jako na obrázku v odkazu.

pokud si je nekupoval u vietkongů tak bych se tím nevzrušoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokus č.2: tak to je paráda,tak mám fejky já,měsíc staré, koupené u nás v obchodě a taky nemám "vykrajované" závaží.

Přesně jako na obrázku v odkazu.

Bol by som kludny, nie vsetky modely TH Carrera maju vykrojeny rotor, vid. stranky vyrobcu -3D view. Kukla je "odbornik" , ktory nevydel original ani z rychlika. Ak by som nebol slusne vychovany, tak rovno poviem, ze je huj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
No já nevím, ale já bych se tím celkem vzrušoval. Číňan je šikovnej a umí vyrobit i kompletní dokumentaci, certifikát, krabičku atp. za $60.

 

Jsi dobrák, umíš potěšit B)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bol by som kludny, nie vsetky modely TH Carrera maju vykrojeny rotor, vid. stranky vyrobcu -3D view. Kukla je "odbornik" , ktory nevydel original ani z rychlika. Ak by som nebol slusne vychovany, tak rovno poviem, ze je huj...

 

Potvrzuji, ja zavazi take namam vykrajovane, uz se tady o tom nekde psalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Hlavně sem hoď ještě pár odkazů, ať těm fake stránkám zvedneš pagerank :gun_bandana:

Ach jo ...

docela dobrá stránka :D já už jsem si vybral

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta stranka je fakt husta, pokud neni ukazana strojovna, tak normalni clovek nema sanci poznat fejk. Jasne sem tam nejakej font je jinej, ale z tech fotek jde az strach. Zatim jsme tu vidavali humorne ukazky z aukra, ale tohle me fakt privedlo k zamysleni... o rizicich nakupu pres internet.

Jinak Hamiltony, Tissoty a Orisy tam nejsou! :thumbsup_anim: Vseobecne ale prvni dve znacky se zdaji mit klid... nebo se pletu?

Upraveno uživatelem klobadysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase takovy strach bych z toho nemel - fotky jsou jiste udelany tak aby byly maskovany veskere nedostatky a urcite byl pro foceni vybran vyrobek kteremu byla pred focenim venovana nadstandartni pece. je mozne ze zatimco z nafoceneho faku na techhle strankach na tebe de strach, z toho co by ti pak prislo by na tebe sly mrakoty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Přátelé, kamarádi... :D

Zde jsou slíbené fotky! Snad se vám budou líbit...

 

PS Ta poslední, to jsou moje tři nejoblíbenější "hračky"...

 

Krasne hodinky :thumbsup_anim: mel bych dotaz, kolega by rad uplne ty same a hleda kde poridit (treba i v zahranici) za nejake rozumne penize, nasel by se nekdo s nejakou radou dekuju.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Přátelé, kamarádi... :D

Zde jsou slíbené fotky! Snad se vám budou líbit...

 

PS Ta poslední, to jsou moje tři nejoblíbenější "hračky"...

 

Chcem sa ta opytat ako si s nimi spokojny. Ako su presne? Totizto aj mne sa pacia a chcel by som si ich kupit. Nevies popripade poradit kde sa daju kupit za dobru cenu? Existuje vyhotovenie aj na bateriu?

 

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcem sa ta opytat ako si s nimi spokojny. Ako su presne? Totizto aj mne sa pacia a chcel by som si ich kupit. Nevies popripade poradit kde sa daju kupit za dobru cenu? Existuje vyhotovenie aj na bateriu?

 

Dakujem

Myslím, že je už nemá. Prodejce máš zmíněného v předchozím příspěvku - watch.de - teď jich mají celkem dost, dle barvy a tahu/řemenu už od 1700 Euro. Neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcem sa ta opytat ako si s nimi spokojny. Ako su presne? Totizto aj mne sa pacia a chcel by som si ich kupit. Nevies popripade poradit kde sa daju kupit za dobru cenu? Existuje vyhotovenie aj na bateriu?

 

Dakujem

 

 

Jak říká lolohh, před pár dny jsem je prodal. Koupil si je člen fóra "jirkakorn". Za těch pět měsíců každodeního nošení jsem s nimi byl vždy naprosto spokojený - je to srdcovka, takže další asi netřeba dodávat. Docela mě teď mrzí, že jsem se s nimi rozloučil. Co se týká přesnosti - čas od času jsem je musel seřídit, ale tak už to holt chodí...

S nákupem Ti v tomto směru neporadím, já je kupoval v CZ za plnou cenu. Ty německé servery jsou ale asi dobré, mají tam velký výběr a pokud se nebojíš objednávek z ciziny, jistě ušetříš.

Konkrétně tento model bateriový opravdu nedělají.

 

L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mám tytéž, ale všechny ručičky stříbrné, v reálu se mi červené nelíbily, ale teď když je vidím na fotce... ach jo.... Jinak konkrétně u Carrer je dle mě problém poznat co je fejk a co origo neboť pokud jde o kvalitní provedení, tak těch originálních Carrer bylo, je a bude uvedeno takové množství specifikací a limitovaných edic, že se v tom ani hodinář nevyzná.... Já kupuju na AMAZONu, je to tak za pusu, clo taky nevyjde nejdráž.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...