Přejít na obsah

Louis Erard


pan socka

Doporučené příspěvky

Prohlížel jsem si nové modely Louis Erard 1931 s mimostředovou sekundovou ručkou. Došlo k menším změnám grafiky ciferníku a ke zvětšení průměru subciferníku, což je, dle mého soudu, jedině ku prospěchu. Ciferník vypadá kompaktněji a vyváženěji oproti předchozí generaci. Jenom se nemohu ubránit dojmu, že jsem to již někde viděl.

post-586-1191430176.jpg

post-586-1191430195.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se zeptat.....nevite nahodou prebliznou cenu tech stribrnich hodinek?Diky

priblizne...

 

http://www.eobchodnidum.cz/enaramkovehodin...9201pvdr02.html

 

nebo tady levneji...

 

http://www.mulloysjewelry.com/viewitem.asp...;idProduct=7564

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohlížel jsem si nové modely Louis Erard 1931 s mimostředovou sekundovou ručkou. Došlo k menším změnám grafiky ciferníku a ke zvětšení průměru subciferníku, což je, dle mého soudu, jedině ku prospěchu. Ciferník vypadá kompaktněji a vyváženěji oproti předchozí generaci. Jenom se nemohu ubránit dojmu, že jsem to již někde viděl.

 

Třeba Maurice Lacroix Pontos ?

Stylově si jsou hodně podobné: http://www.hodinky-koscom.cz/PT7518-SS001-130-I8583.html

Upraveno uživatelem N4M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohlížel jsem si nové modely Louis Erard 1931 s mimostředovou sekundovou ručkou. Došlo k menším změnám grafiky ciferníku a ke zvětšení průměru subciferníku, což je, dle mého soudu, jedině ku prospěchu. Ciferník vypadá kompaktněji a vyváženěji oproti předchozí generaci. Jenom se nemohu ubránit dojmu, že jsem to již někde viděl.

co to vlastně je, uzpůsobení klasickýho designu do "moderního pouzdra" a to jenom pro to blbý safírový sklo? To raději budu obdivovat snahu Eltonu o obrácenej postup. Nádhera starých hodinek je právě v tom vypouklým skle, kde není potřeba tolik toho ocelovýho masa okolo a ciferník je dostatečně velkej, čitelnej, a viditelnej i z jinejch úhlů. Každej blb mastí dnes hodinky velký a těžký jak kolo vod vozu, kde se všechny průsery můžou schovat. No a to přeci není dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba Maurice Lacroix Pontos ?

Stylově si jsou hodně podobné: http://www.hodinky-koscom.cz/PT7518-SS001-130-I8583.html

Podobné jsou, ale už to není ono.

Našel jsem ještě pár krádných kousků :rolleyes: Trošku připomínají Hamiltony, škoda že ne cenou :sad01_anim: .

post-1861-1192138109.jpg

post-1861-1192138126.jpg

post-1861-1192138141.jpg

post-1861-1192138157.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou součástí Swatchgroup.

 

Použitý strojek je Eta - Peseux 7001

 

Nejsem odborník na ETa strojky (ne že bych byl na nějaké jiné), ale umožňuje tento strojek manuální nátah?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou součástí Swatchgroup.

 

Použitý strojek je Eta - Peseux 7001

 

Omlouvám se, Louis Erard nejsou součástí Swatchgroup. :suicide_anim:

Ale s těmi strojky jsem se až tak moc nespletl - viz www stránky výrobce:

"Fitted with ETA movements, Dubois Dépraz additional complications for the Moon Phases and Large Date models, or with ETA ebauches assembled, modified or completed in our workshops, and Louis Erard modules for the Regulator and Power Reserve models, Louis Erard creations bear witness to the mastery of mechanical watch technology demonstrated by its nine watch-makers based in Le Noirmont."

Hodinky mají hezký, ale opravdu nejsou zadarmo. :crying_anim02:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Kdyby měl někdo zájem o hodinky zn Louis Erard za dobrou cenu, tak se mě zeptejte.

 

Protože byste votravovali všichni po jednom, tak to radši vysypu hned.

 

V Praze Štěrboholích otevřeli nový nákupní centrum Fashion Outlet. Mají tam hlavně hadry, ale taky je tam obchod Klenoty Aurum a tam mají 30%slevu na hodinky této značky.

Okukoval jsem tam jedny chronografy na kovu za ceníkovou cenu cca 44.000,- . To je dost, ale po slevě za 30 tis už bych si je dokázal představit.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby měl někdo zájem o hodinky zn Louis Erard za dobrou cenu, tak se mě zeptejte.

 

Protože byste votravovali všichni po jednom, tak to radši vysypu hned.

 

V Praze Štěrboholích otevřeli nový nákupní centrum Fashion Outlet. Mají tam hlavně hadry, ale taky je tam obchod Klenoty Aurum a tam mají 30%slevu na hodinky této značky.

Okukoval jsem tam jedny chronografy na kovu za ceníkovou cenu cca 44.000,- . To je dost, ale po slevě za 30 tis už bych si je dokázal představit.

Klenoty aurum a ceny Louis Erard, to je kapitola sama pro sebe. Loni jsem viděl v Davosu kolekce těchto hodinek v cenách o cca 30% nižší než v Klenotech. No a já vůl je nekoupil :crying_anim: . No nic, lyžařská sezona pomalu začíná, pokud se tam někdo vypravíte, nelze ta hodinářství minout. Davos je jen jedna hlavní ulice, a z větší části nabouchaná právě hodinkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mam dovolenou a měl jsem cestu kolem toho zmiňovanýho Outlet Centra ve Štěrboholích a tak jsem si nenechal ujít návštěvu a prohlédl si nějaké kousky pěkně zblízka ... :) Ta sleva 30% je hodně lákavá ...

Líbí se mi tyhle http://www.montres-louiserard.ch/collectio...=89&type=1# ...

post-1678-1195736911.jpg

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 rorda: No a který jsi si teda vybral? Oni i ty obyčejný automaty nejsou ošklivý. S cenou na visačce bezmála 19000,- moc prodejný nejsou, ale za 13 tisíc, mno nevim.

 

Hlavní otázka je, jestli je L.E. ta pravá firma, do které investovat. Hodinky mají pěkný, to jo. Na druhou stranu né levný. Vyplatí se nebo se nevyplatí se?

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...