Přejít na obsah

Ocenění A. Lange


makybou

Doporučené příspěvky

Pánové buďte gentlemani, je to dáma.

 

Makybou, jsou to padělky a to velmi příšerné, tedy kdokoli kdo někdy v životě hodinky AL&S viděl Ti na první pohled z 10 metrů řekne, že nejsou pravé a nemají cenu ani pár stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Mám je doma, tak je odpoledne hned vyfotím zezadu. Nemyslím si, že je to šmuk. Když na nich místní zlatník měnil baterku, tak říkal, ať si jich vážím a nedávám je z ruky.

Děkuji za všechny názory

Nic

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je doma, tak je odpoledne hned vyfotím zezadu. Nemyslím si, že je to šmuk. Když na nich místní zlatník měnil baterku, tak říkal, ať si jich vážím a nedávám je z ruky.

Děkuji za všechny názory

To je právě ten kámen úrazu. Tenhle kousek rozhodně baterku mít nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je doma, tak je odpoledne hned vyfotím zezadu. Nemyslím si, že je to šmuk. Když na nich místní zlatník měnil baterku, tak říkal, ať si jich vážím a nedávám je z ruky.

Děkuji za všechny názory

To je úplně jedno co si myslíš, takové hodinky se nikdy na baterku nedělaly, takže si sama potvrdila že je to hrůza za pár kaček z tržnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Všechny Lange hodinky mají mechanický strojek, tedy NE NA BATERKU!!!!

 

Důkaz máš i na wikipedii (https://en.wikipedia.org/wiki/A._Lange_%26_S%C3%B6hne)

 

Ale chápu, že věříš víc místnímu zlatníkovi než lidem, kteří se hodinkám skutečně věnují.

 

Komu není rady, tomu není pomoci - tedy ano, Carollinum, Pařížská 67/11, 110 00 Praha-Josefov, tel.: 224 812 12

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...