Přejít na obsah

Co za Primky jste dnes viděli?


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

odpusťte mi, že si troufám jako zelenáč založit tohle téma (intenzivně hledal a nenašel), ale dnes mám takovou radost, že nemůžu jinak. Od doby co sleduji hodinky se mi ještě nepodařilo ve škole (ČVUT FEL) narazit na žádné zajímavé hodinky až dnes...a hned to byly Primky!

 

První Primky jsem viděl hned ráno. Paní z bufetu na ruce pánské padesátky s černým ciferníkem v perfektním stavu. Další Primky měl na ruce pán v montérkovém kompletu, který se zřejmě podílel na rekonstrukci budovy. Tentokrát to byly pozlacené hranaté automaty s kulatým světlým ciferníkem (typ 96 009 3) na tahu. Poslední Primky jsem viděl na jednom studentovi (doufám). Byla to (a to mě potěšilo nejvíc) žlutá Humbeta na masivním hnědém racing řemenu. To snad musí být někdo odtud, jinak nevím! 

 

No a já samozřejmě, zrovna dnes, na ruce Seika...

 

Tak jsem zvědav, jestli se to chytne, nebo jestli je to odsouzeno k záhubě. Pokud tu tohle téma je tak to prosím smažte, ale fakt jsem to prohledával pečlivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidelně každý měsíc jako dárce navštěvuji transfůzní stanici v Brně, a téměř pokaždé tam potkám alespoň jedny Prim hodinky. Nejčastěji jsou to PS2 a pak nějaké padesátky a někdy i televize. Hold je nás co mají rádi pěkné věci ještě dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak 3 roky zpátky.  V ZOO Dvůr králové měl ošetřovatel žiraf PSII.   Další pak rok zpátky a bývalý předseda ČOV, hodinky co fasovali do Londýna (bohužel jim dali jenom v quartzu, přitom předseda ČOV by si určitě zasloužil něco víc z tehdejší produkce)

 

 

post-23443-0-26643000-1445499460_thumb.jpg

post-23443-0-59244900-1445499468_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Český Olympijský Výbor

 

Jsou to sporty z Eltonu.  Na dýnku je

 

PRIM 38  Czech Team OH 2012 London a jméno dotyčného

 

 

(Ronda 715)

 

http://www.prim.cz/hodinove-strojky/hodinove-strojky/kalibr-38-628.htm

Upraveno uživatelem JZED
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to síce dávnejšie ale koncom leta som videl chalana čo išiel z trampskej na vlakovej stanici a tiež mal PSII. A vyzeral že sa do Prim trochu vyzná lebo obzeral moje veľké modré televize.

 

Odoslané z D2303 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Nazdar pánové,dneska jsem viděl na Aukru tyto Diplomaty.Na ciferníku incabloc ve stroji podle mě KIF.To se taky tak dříve vyráběly nebo je to složenina?

http://aukro.cz/prim-diplomat-incabloc-na-stroji-cal-68-1-i5827837016.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle moji skromné zkušenosti jsou dva druhy prodejců!

Jen má pocit, že doma má starý odpad, tak za cenu jedné Studentcké pečeti, no a druhej, že je to obrovská cennost :eek:

A pak jsou ti třetí, kteří se tím opravdu živí. Vědí dobře co mají a umějí to prodat.

A pak ti čtvrtí. Vědí co mají, vědí jak to prodat, umějí napsat krásnou pohádku a umějí nádherně fotit a používat fotošop. Taky se tím živí.

A pak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...