Přejít na obsah

Montblanc 1858


sharz

Doporučené příspěvky

Vypadaji velice vymazlene, ten strojek je uzasny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné. Strojek radost pohledět. Hlavně hned ty první jsou přesně takové, jaké mě baví, ale i ten bicompax je pěkně řešený. I když je pravda, že podobných modelů je poslední dobou vidět celkem dost. A ta vlna re-edic mi vůbec nevadí, sám mám nějaké retro a vintage období, takže pro to mám pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to staré logo - asi jen pro tuhle edici. Tady o tom píšou na http://www.ablogtowatch.com/montblanc-1858-watch-collection/ :

 

Montblanc has a long history (157 years to be precise), and its association with the Minerva movement manufacture is inextricably linked. Now an official part of the company, Minerva produce movements for the brands watches, stamping them with the name "Villeret," which is a nod to their geographical origins. Another nod to the past can be seen in the use of the old Montblanc logo (which I had never even seen before this piece was released). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Na tom druhem modelu, na co tam je ta druha mala rucicka?

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

druhá časová zóna

Ja si to myslel, ale chybi mi tam nejaka stupnice...

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kurňa, ta datumka na tom krásném gmt mi štve !! A proč vynchali třicítku, když tam po ní zeje prázdnota ? Ten automatic model je takovej nanicovatej, jakoby něco chybělo, že.....

 

To chrono je ovšem špicovní, retro jak ze žurnálu, i to dýnko s obrovským průhledem je parádní - proč jenom nedaj na cifr logo minerva a těma horolezeckýa vobrázkama ať označujou písátka......

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...