Přejít na obsah

Odolnost vnějšího AR u Béček


sqad

Doporučené příspěvky

Zdravím béčkaře!

 

V poslední době sleduji na svých Breitling Transocean Day&Date docela dost vlásečnicových škrábanců na vnějším AR. Ačkoliv to není zas až tolik vidět, je pravdou, že mě to docela štve - o hodinky pečuji v nejvyšší možné míře, ani nevím, jak jsem mohl k takovým škrábancům přijít... Máte podobné zkušenosti? Je možné AR poškrábat oblečením? A jak je to v rámci servisu, renovují jej?

 

Díky za názory!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to na svejch Béčkách nepozoroval, faktem je, že mi žádný nevydržely dýl než pár tejdnů, max. měsíců:) Ale těch zkušeností je tady spousta. Nevim, já mám asi na AR vůbec nějakou kliku. A v rámci ofiko servisu to myslim nerenovujou, jedině nový sklo nebo možná odleštění. Možná kecám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to na svejch Béčkách nepozoroval, faktem je, že mi žádný nevydržely dýl než pár tejdnů, max. měsíců :) Ale těch zkušeností je tady spousta. Nevim, já mám asi na AR vůbec nějakou kliku. A v rámci ofiko servisu to myslim nerenovujou, jedině nový sklo nebo možná odleštění. Možná kecám.

jj, co vím, tak se oprava řeší výměnou skla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud hodinky nosíš, tak se tomu asi nevyhneš :)

Oblečením to asi nebude, zas tak choulostivé to není, ale nějaký zip na rukávu u bundy může dělat neplechu. Jinak jde sundat, to stojí tuším cca 1000 (pokud ne, tak mě někdo opravte) a nebo potom jen vyměnit sklo a za to AD už chce celkem dost peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc vam dekuji za informace, s mym blbym zrakem to skoro neni videt, spis me to trosku prekvapilo... Prozatim to necham byt a uvidim, jak to bude vypadat treba za rok - tyhle hodinky jsou moje definitivni:-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...